Hlavní navigace

Dobročinný fotbalový zápas Match Against Poverty na stanici NOVA Sport

[Tisková zpráva] Stanice NOVA Sport mimořádně zařadí do vysílání v pondělí 25. ledna přímý přenos charitativního zápasu z Lisabonu, kterého se zúčastní současné i bý-valé hvězdy světového fotbalu. Zápas bude zároveň prvním návratem Pavla Nedvěda na fotbalové trávníky od ukončení kariéry.

Sdílet

Praha 21. ledna 2009 – Důvodem uspořádání tohoto zápasu je charitativní sbírka na podporu obětem zemětřesení na Haiti. Zápasu, ve kterém se na stadiónu de Luz v Lisabonu utkají týmy Benfica Allstars a Zidane&Friends, se kromě světových hvězd Zidaneho, Kaka nebo Bartheze zúčastní především dvojice českých hráčů Pavel Nedvěd a Karel Poborský. Oba bývalí reprezentanti tak po letech nastoupí proti sobě, protože Karel Poborský bude jako bývalá hvězda Benfiky Lisabon hájit barvy výběru Benfica Allstars. Diváci tak budou mít příležitost opět sledovat v akci dvojici největších českých fotbalových hvězd.

NOVA Sport podpoří dobročinnou sbírku pro oběti zemětřesení na Haiti

Součástí přímého přenosu na NOVA Sport bude možnost zasílání dárcovských SMS, jejichž výtěžek společnost ADRA využije na pomoc postiženým oblastem. Dárcovské SMS ve tvaru DMS ADRA bude možné zasílat během celého přenosu na číslo 87777.

Přímý přenos Match Against Poverty na stanici NOVA Sport v pondělí 25.1. 2010 začne ve 20.40 hodin.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).