Hlavní navigace

Máte slovo s Michaelou Jílkovou nejsledovanějším pořadem dne na ČT1

[Tisková zpráva] Pořad Máte slovo s Michaelou Jílkovou na téma Drastické zdražování kvůli DPH ve čtvrtek 3. března sledovalo téměř 660 tisíc diváků a stal se tak nejsledovanějším pořadem dne na ČT1.

Sdílet

Česká televize ve čtvrtek na Jedničce odvysílala další vydání pořadu Máte slovo s M. Jílkovou. V přímém přenosu moderátorka společně se svými hosty diskutovala na téma zavedení jednotné sazby DPH. Hosty pořadu byli ministr průmyslu a obchodu Martin Kocourek, úřadující předseda ČSSD Bohuslav Sobotka, matka samoživitelka, podnikatelé a výrobci.

Bouřlivou debatu si od 21:47 hodin pustilo v průměru 659 tisíc dospělých (sledovanost 7,5 % při podílu na publiku 23,96 %). Zájem o problém zdražování projevili nadprůměrně diváci starší 55 let (sledovanost 15,0 % při podílu na publiku 33,44 %). Z této cílové skupiny viděl pořad každý třetí divák, který v daném čase sledoval televizi. Máte slovo s M. Jílkovou se tak stalo nejúspěšnějším pořadem dne na ČT1 a třetím nejsledovanějším vydáním roku 2011.

„Je pro nás velkou odměnou, že Máte slovo je nejsledovanějším čtvrtečním pořadem na České televizi. Mám radost, že diváci vědí, že v něm mají opravdové zastání, a že jen u nás mohou s politiky mluvit osobně a tak otevřeně,“ poznamenala moderátorka pořadu Michaela Jílková.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).