Hlavní navigace

Máte slovo s M. Jílkovou na téma: Proč jsme nevěrní? A jak se po dovolené nerozvést? – čtvrtek 25. 6.

[Tisková zpráva] Poslední předprázdninové vydání úspěšného diskusního pořadu Máte slovo v přímém přenosu sledujte ve čtvrtek na ČT1 – 25. června od 21:40 hodin na téma: Proč jsme nevěrní? A jak se po dovolené nerozvést?

Sdílet

Pozvání do studia přijali: psycholožka Tamara Cenková, ředitel Psychiatrické léčebny Bohnice Martin Hollý, majitel detektivní kanceláře Jan Boček, majitelka seznamovací agentury Ilona Koutňáková a zástupci veřejnosti.

Některé páry se celý rok doma téměř míjejí, a když přijde vysněná dovolená, zjistí, že spolu neumějí vyjít. Jak se po dovolené nerozvést? V čem jsou nebezpečné prázdninové lásky? Proč muži dokáží vést paralelní vztahy s manželkou a milenkou, zatímco žena, když si najde milence, okamžitě pálí mosty? Kde je hranice mezi flirtem a nevěrou? Jsme opravdu od přírody stvoření k monogamii? Proč jsou nevěrní muži? A proč ženy? Jak reagují, jak se chovají muži a jak ženy, když zjistí, že jim do partnerského vztahu zasáhla nevěra. Odpouštějí ženy mužům nevěru a naopak? To jsou otázky, na které bude Michaela Jílková hledat odpovědi se svými hosty.

Máte slovo, úspěšný diskusní pořad Michaely Jílkové, uvidíte v přímém přenosu na ČT1 ve čtvrtek 25. června ve 21:40 hodin. Nabídne tři úhly pohledu na jedno téma, tři strany diskutujících, tři čtvrtě hodiny živého vysílání. Neřeší problémy politiků, ale témata, která působí starosti občanům a řeší je přímo s nimi! A každý divák může poslat svůj názor formou sms nebo prostřednictvím webu České televize.

V každém ze tří vrcholů trojúhelníkového studia, v němž povede moderátorka debatu, budou připraveni zastánci různých názorů na vybrané aktuální téma: dva odborníci a čtyři občané – zástupci odborné i laické veřejnosti. Nejde o to, aby se jeden host dostal do pozice „otloukánka“, na kterého by útočili ostatní, každý bude mít šanci říct svůj názor na daný problém a obhájit ho.

V průběhu července a srpna bude mít diskusní pořad Máte slovo prázdniny. Témata, která připravujeme pro některá z jeho podzimních vydání, diváci najdou na webových stránkách České televize: www.ceskatele­vize.cz. Své názory a postřehy mohou sdělit na telefonní číslo: 261 13 77 66 nebo psát na e-mailovou adresu: mateslovo@ces­katelevize.cz.