Hlavní navigace

Maxi Clever poprvé s novou moderátorkou

[Tisková zpráva] Po zimní přestávce se v sobotu 28. dubna setkáme na obrazovkách TV Nova opět s pořadem Maxi Clever. Jako nová moderátorka se vedle Milana Šteindlera představí Lucie Výborná.

Sdílet

Praha 25. dubna 2007 – Již tuto sobotu uvádí TV Nova Maxi Clever – zábavný pořad, při kterém si procvičíme mozkové buňky, uvidíme zajímavé pokusy a přesvědčíme se, že věda může být i zábavná.

Jakou vlastnost musí mít dobrý čichací pes, jak daleko od výskoku dopadne kaskadér na střeše jedoucího autobusu, jak lze udělat steak, když chybí gril, sporák i trouba, kam se mají schovat ryby před bouřkou. To je jen malá ukázka toho, co všechno nás v sobotním Maxi Cleveru čeká.

Hosty pořadu budou tentokrát Miloš Pokorný s Romanem Ondráčkem alias Těžkej Pokondr, a Michal Suchánek s Richardem Genzerem, které podle nové moderátorky pořadu Lucie Výborné spojuje to, že od puberty nic neberou vážně.

Maxi Clever moderuje Lucie Výborná, jako „šílený vědec“ se opět představí Milan Šteindler, dále účinkují Richard Genzer, Michal Suchánek, Miloš pokorný, Roman Ondráček Na TV Nova v sobotu 28. dubna ve 20:00

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).