Hlavní navigace

Maximalistická deska pro platformu Intel P55 s plnou podporou 3-Way SLI MSI Big Bang Trinergy

[Tisková zpráva] Společnost MSI jako přední světový výrobce základních desek a grafických karet nabízí základní desku MSI Big Bang Trinergy, která i díky plnohodnotné podpoře 3-Way SLI režimu představuje absolutní špičku. Základní deska Big Bang Trinergy, inspirovaná tak jedinečnou a významnou událostí, jakou byl samotný velký třesk, přináší všem extrémním hráčům, vyžadujícím dokonalé herní zážitky, úctou a respektem naplňující grafické a zvukové funkce a výkon.

Sdílet

MSI Big Bang Trinergy nabízí nejen plnohodnotnou podporu 3-Way SLI režimu, díky kterému je možné vyhnat herní výkon na platformě Intel P55 na absolutní maximum, ale poskytuje také dokonalé zpracování zvuku QuantumWave, které podporuje poslední standardy a specifikace THX TruStudio PC a Creative EAX ADVANCED HD 5.0. Také díky unikátním a exkluzivním technologiím MSI, jako jsou 100% Hi-c Caps kondenzátory, OC Dashboard – monitorovací a nastavovací panel pro přetaktování, MOSFET čipy DrMOS a nástroj OC Genie pro přetaktování systému za pouhou 1 vteřinu, povznáší MSI Big Bang Trinergy počítačové hraní do zcela nové dimenze.

Čip NF200 pro podporu 3-Way NVIDIA SLI
První základní deska z řady Big Bang, Trinergy, je vybavena procesorem nVidia nForce 200 SLI, který poskytuje dostatečnou propustnost pro plnohodnotné zpracování 3-Way SLI a umožňuje tak uživatelům zapojit až tři grafické karty současně. Základní deska MSI Big Bang Trinergy zároveň zahrnuje i podporu technologie pro zapojení více grafických karet ATI CrossFire-X.

Technologie zpracování zvuku QuantumWave™
Základní deska MSI Big Bang Trinergy je vybavena zvukovou kartou QuantumWave, která podporuje poslední standardy a specifikace THX TruStudio PC a Creative EAX ADVANCED HD 5.0. Hráči si tak mohou při realistických herních zážitcích vychutnat tu nejvyšší zvukovou kvalitu, jakou kdy která základní deska nabízela.

Uvedení MSI Big Bang Trinergy do prodeje v ČR doprovází exkluzivní test a řada soutěží
S ohledem na výjimečnost je možné základní desku MSI Big Bang Trinergy koupit pouze u výhradního prodejce Alza.cz v naprosto bezkonkurenčním a exkluzivním balíčku produktů, který obsahuje:

  • hráčskou myš Razer Lachesis Banshee Blue v ceně 1 607 Kč zdarma
  • hráčský headset Creative HS-800 Fatal1ty Gaming v ceně 654 Kč zdarma
  • chladič processoru Arctic Freezer 7 Rev.2 v ceně 515 Kč zdarma
  • hru Tom Clancy’s Rainbowsix Vegas 2 v ceně 755 Kč zdarma
  • hra Zaklínač (The Witcher) v ceně 659 Kč zdarma

Zároveň jsme pro uživatele připravili řadu soutěží o tuto unikátní základní desku a další zajímavé ceny, které právě probíhají na serverech ExtraHardware.cz, PCTuning.cz, Deep in IT (CD-R server) a PC Space.

100% Hi-c Cap kondenzátory
Stabilita je pro harcore hráče při výběru herního vybavení kritériem číslo jedna. MSI Big Bang Trinergy je osazena vyspělými a pokrokovými kondenzátory označovanými jako 100% Hi-c Cap, které spolehlivě zajišťují vysoký výkon celého systému. Tyto vysoce kvalitní kondenzátory na úrovni serverových komponent zaručují stabilitu i v extrémních podmínkách a zajišťují dlouhodobou životnost klíčových komponent.

OC Dashboard
Pro uspokojení požadavků a potřeb i těch nejnáročnějších hráčů a pro dosažení skutečně nejvyššího možného výkonu je základní deska MSI Big Bang Trinergy vybavena externím panelem pro monitorování stavu a přetaktování – OC Dashboard. OC Dashboard umožňuje extrémním hráčům přetaktování za běhu a optimalizovat tak FPS (Frames Per Second – počet zobrazovaných snímků za sekundu) bez nutnosti přerušení herní mise.

OC Genie – přetaktování během 1 vteřiny
Jedinečná technologie společnosti MSI OC Genie představuje plně automatický inteligentní čip, který se o přetaktování postará za vás. Pouhé jediné stisknutí tlačítka na základní desce stačí k tomu, abyste přetaktovali celý systém.

DrMOS – víc než tradiční MOSFET
Jedinečná a 100% funkční technologie MOSFET čipů pro efektivní řízení napájení. Nabízí 4× rychlejší přepínání fází, až 96% účinnost, nižší energetické nároky a skvělý výkon.

SuperPipe – snížení teploty o 50 °C
Nejlepší heatpipe, co můžete dostat. Skvělý odvod tepla mimo vlastní základní desku zajišťují 8 mm široké heatpipe, nejsilnější použité u základních desek.

Více informací o cenách a dostupnosti MSI produktů naleznete u svého MSI partnera.

O společnosti MSI
MSI se pyšní více než dvacetiletou zkušeností v navrhování a výrobě IT produktů s vysokým výkonem. Produktovou řadou MSI jsou základní desky, grafické karty, notebooky, spotřební elektronika, barebony, budování sítí, serverové výrobky a plně integrované externí periferie. S certifikací ISO 9001 a ISO 14001 poskytují výrobky MSI nejvyšší výkon, spolehlivost a zvýšenou produktivitu. Naše výrobky dodáváme prostřednictvím místních poboček v Holandsku, Srbsku, Německu, Itálii, Polsku, Francii, Rusku, Taiwanu, USA, Kanadě, Brazílii, Japonsku, Číně, Korei, Austrálii, Velké Británii a Indii. MSI dodává své produkty distributorům, výrobcům PC a systémovým integrátorům. Více informací naleznete na oficiálních webových stránkách www.msi.eu.

Společnost Mystar Computer BV (MSI Holandsko) byla založena v roce 1998. Naleznete ji v Sonu blízko Eidhovenu a spravuje celý marketing, obchod, logistiku a poprodejní servis zákazníků v celé Evropě.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).