Hlavní navigace

McAfee AntiMalware – Nová komplexní ochrana před cílenými útoky

[Tisková zpráva] V rámci distribuční sítě společnosti COMGUARD, uvedl McAfee na trhy ČR, SR a Ukrajiny AntiMalware řešení proaktivní kontroly nové generace, využívající informace hned ze dvou v celosvětovém měřítku významných výzkumných laboratoří McAfee Avert® Labs a TrustedSource.

Sdílet

Technologie Malware Behavioral Genetics, na které je produkt postaven, zkoumající obsah provozu v reálném čase, dokáže odhalit jakékoli skryté útoky a i takové hrozby jako je například přetečení zásobníku. Díky znalosti aktivních kódů dokáže navíc řešení eliminovat jejich potencionální škodlivé aktivity. Podstatnou funkcí řešení je taktéž adaptivní heuristika vyhodnocující webové stránky a chování uživatelů spolu s klasifikací obsahu. V rámci McAfee’s Global Threat Intelligence jsou shromažďovány veškeré nové hrozby a škodlivé aktivity, které jsou automaticky korelovány v „McAfee Avert Labs 24/7“, z čehož zpětně těží nejen AntiMalware, ale i McAfee Web Gateway.

„Napojením svých bezpečnostních bran na systém globálních reputací McAfee’s Global Threat Intelligence zavedla společnost McAfee nový standard ochrany společností s pomocí proaktivní detekce, uvedl Karim Ifrah, Channel Manager, COMGUARD a.s. „Řešení AntiMalware je výjimečné v tom, že identifikuje podezřelé či zcela nelegitimní chování entit např. IP adres nebo URL stránek, přičemž se opírá o síť desítek tísíců senzorů umístěných ve více než 80 zemích světa včetně ČR a SR. Pro zákazníky je neocenitelnou výhodou řešení jeho schopnost blokování útoků bez využití výpočetního výkonu vlastního zařízení, což vede k výrazným úsporám konektivity.“

Jak toto sofistikované řešení funguje si můžete ověřit sami on-line na www.trustedsou­rce.org