Hlavní navigace

Společnost McAfee představuje vizi bezpečnostního řešení příští generace

[Tisková zpráva] Iniciativa Security Connected vychází z konzumerizace IT, nasazení virtualizace, hrozeb spojených s technologiemi Web 2.0 a z rostoucí mobility zaměstnanců firem

Sdílet

Praha, 12. října 2010 – Společnost McAfee, Inc. (NYSE:MFE) představila svoji iniciativu Security Connected (Propojená bezpečnost), která má partnerům, vývojářům i zákazníkům nabídnout inteligentnější a efektivnější přístup k zabezpečení IT. Jako součást této iniciativy společnost McAfee uvedla dvě nové bezpečnostní platformy, McAfee Endpoint Security 9 a McAfee Security Management 5.

Iniciativa Security Connected usiluje o integraci různých úrovní zabezpečení (koncové body, síťová ochrana, ochrana obsahu, bezpečnost cloud computingu…). Vychází z toho, že ve firmách se často nacházejí různá řešení pro zabezpečení mobilních zařízení, PC, tabletů, kritických síťových aplikací, hostovaných aplikací, virtuálních strojů, serverů, e-mailu, webu i databází. Informace získané pomocí různých bezpečnostních technologií je třeba korelovat, vyhodnocovat a zpracovávat jako celek.

Součástí nabídky společnosti McAfee je proaktivní zabezpečení, informace o hrozbách získávané ze senzorů po celém světě, služby založené na reputačním přístupu, široké portfolio možných protiopatření podle typu hrozby, platforma pro jednotnou správu i rozsáhlý ekosystém partnerů. Na podporu partnerů je určen také nový program McAfee Connected.

McAfee Endpoint Security 9 poskytuje neustálé zabezpečení pro jakákoliv zařízení (včetně desktopů, serverů, virtuálních strojů, mobilních zařízení a vestavěných systémů), a to bez ohledu na to, zda se zařízení nachází v kanceláři nebo jinde.

McAfee Security Management 5 je novou komplexní centralizovanou platformou pro správu, která umožňuje proaktivní řízení rizik, integraci s obchodními procesy a koordinaci zabezpečení. Poskytuje podrobný profil rizik na několika úrovních a snižuje provozní náklady.

Další informace o iniciativě Security Connected společnosti McAfee najdete na webu www.mcafee.com/se­curityconnected.

O společnosti McAfee
Společnost McAfee, Inc. se sídlem v Santa Clara, Kalifornie, je největší specializovanou společností na technologickou bezpečnost. McAfee se neústupně angažuje a řeší největších světové bezpečnostní výzvy. Společnost dodává zákazníkům proaktivní osvědčená řešení a služby, které chrání systémy a sítě po celém světě, poskytuje uživatelům možnost se bezpečně připojovat na Internet, bezpečně prohlížet web či nakupovat na webu. Společnost McAfee, která je podporována vítězným výzkumným týmem, vytváří inovační produkty, které umožňují domácím uživatelům, firmám, veřejnému sektoru a poskytovatelům služeb, být ve shodě s regulacemi, chránit data, předcházet poruchám, identifikovat zranitelnosti a průběžně sledovat a zdokonalovat jejich bezpečnost. http://www.mca­fee.com