Hlavní navigace

MEDIA FACTORY dodává design České poště

[Tisková zpráva] Společnost MEDIA FACTORY Czech Republic a.s. zvítězila v náročném výběrovém řízení na zakázku nového designu webového portálu České pošty, s. p. Výběrového řízení se zúčastnily členské firmy Asociace poskytovatelů internetových řešení a také reklamní agentura spolupracující s Českou poštou.

Sdílet

„Design jsme připravili tak, aby vystihoval požadavek zadavatele na moderní design připravovaného portálu České pošty. Velký důraz byl kladen také na funkčnost, použitelnost a přístupnost nového webu. Neméně pozornosti jsme investovali do logiky navigace, kde se nám podařilo vhodně kombinovat hierarchickou, kontextovou a drobečkokovou navigaci s produktovým rozcestníkem. Zpracování jsme věnovali maximální péči a našeho vítězství si velmi ceníme“, uvedl Art Director společnosti MEDIA FACTORY, Bc. Václav Hudec.

„Většina návrhů, které jsme posuzovali, měla opravdu profesionální úroveň. MEDIA FACTORY jsme vybrali, protože nejlépe pochopili směr, kterým se chce Česká pošta dále vyvíjet. Pro budoucí spolupráci je to dobrý základ. Jsme přesvědčeni o tom, že také díky špičkové úrovni služeb MEDIA FACTORY veřejnosti nabídneme skutečně moderní a funkční web“, uvedl Mgr. Ivo Mravinac, ředitel komunikace ČP,s.p.

Společnost MEDIA FACTORY je zakládajícím členem oborové Asociace poskytovatelů internetových řešení. Mezi klienty společnosti patří např. Hypoteční banka, Modrá pyramida stavební spořitelna, Raiffeisenbank, FERRERO Česká, OPAVIA-LU, OREA Hotels, holding UNIPETROL a řada dalších.