Hlavní navigace

Mediální skupina MAFRA vstupuje na trh s mobilními technologiemi

[Tisková zpráva] Mediální skupina MAFRA rozšiřuje svoje aktivity vstupem na trh s mobilními technologiemi a také se stává vydavatelem tří tištěných časopisů tohoto segmentu.

Sdílet

Koupí majoritního podílu (51%) vstupuje MAFRA do společnosti Expansion Group, a.s., která je předním poskytovatelem multimediálního obsahu pro mobilní přístroje v České republice. Expansion Group se v první řadě zaměřuje na vývoj a prodej aplikací a her pro mobilní přístroje.

Tituly YOP!, Svět Mobilů a Mobil Hry bude od srpna vydávat mediální skupina MAFRA prostřednictvím společnosti MAFRA MEDIA s.r.o., která v současné době vydává hudební měsíčník FILTER a je vlastníkem hudební televize ÓČKO a pražských rádií Expres a Classic FM.

Roman Latuske, člen představenstva a mluvčí mediální skupiny MAFRA říká: „Penetrace mobilních přístrojů v České republice je jednou z nejvyšších v Evropě. Mobilní telefony a technologie pro nás znamenají nový kanál pro prodej obsahu a oslovení mladé a technologicky orientované cílové skupiny.“