Hlavní navigace

MediaStation HD DVR – 500 hodin záznamu v high-definition kvalitě

[Tisková zpráva] Nahrává video přímo z TV, kabelového/satelitního set-top boxu, DVD nebo VHS přehrávače. Přehrává video, fotografie a hudbu. Sdílí obsah celé domácí sítě. Reprodukuje v high-definition kvalitě.

Sdílet

Praha, 8. září 2009 – Verbatim představuje MediaStation HD DVR, multimediální pevný disk, který přehrává a nahrává obsah přímo z TV, kabelového/sa­telitního set-top boxu i DVD nebo VHS přehrávačů. MediaStation HD DVR reprodukuje video v high-definition kvalitě, sdílí obsah z celé domácí sítě a je ideálním domácím zařízením pro záznam, ukládání a přehrávání videa, fotografií nebo hudby. 1 TB MediaStation HD DVR je k dostání v obchodech za 7999 Kč a 500 GB verze za 6529 Kč, zatímco 1 TB bezdrátový model pořídíte za 8399 Kč a 500 GB za 6899 Kč.

Snadné a pohodlné nahrávání a kopírování
Díky zabudovanému DVB-T přijímači digitálního pozemního TV vysílání a nahrávacím schopnostem umí Verbatim MediaStation zaznamenat obsah přímo z televize, DVD nebo VHS přehrávače. 1 TB disk nabízí dostatek úložného prostoru až pro 500 hodin záznamu, 1420 videosekvencí, 330 000 hudebních stop nebo 1 000 000 fotografií. Dále umí zaznamenávat obsah na paměťovou kartu anebo naopak z ní (SD, SDHC a Memory Stick), totéž platí v případě USB disku a externího pevného disku.

Elektronický programový průvodce (EPG) vám pomůže nastavit nahrávání, zatímco vaše oblíbené televizní pořady si s funkcí Time Shift můžete kdykoli pozastavit a přetočit zpět. Tlačítka „One Touch“ na předním panelu slouží k rychlému a snadnému nahrávání pořadů a kopírování fotografií na pevný disk MediaStation.

Přehrávání v High Definition
MediaStation HD DVR přehrává na TV uložený obsah v high-definition kvalitě (rozlišení 1080i) a v témže rozlišení zobrazuje také HD JPEG fotografie. Filmy s původní kvalitou Standard Definition jsou přehrávány rovněž v 1080i.

Přehrajte si veškerý multimediální obsah ze své domácí sítě
Zařízení podporuje konektivitu WLAN, takže jej snadno připojíte ke své domácí síti. Je proto ideálním společníkem NAS disku, na který si můžete uložit veškerý multimediální ob­sah.

MediaStation HD DVR obsahuje také software Nero Move It Essentials, který se stará o automatickou konverzi a přenos souborů z jednoho zařízení na jiné, což umožňuje jejich okamžité přehrávání.

Filmová prezentace je ke zhlédnutí na:
http://www.verbatim-europe.com/mo­vies/mediasta­tionhddvr/

Technická specifikace je ke stažení na:
http://newslet­ter.komm-passion.de/new­sletter/verba­timMediaStati­on_HD_DVR_Fac­tsheet.pdf

Obrázky jsou ke stažení na:
http:newsletter­.komm-passion.de/new­sletter/verba­tim/MediaStati­on_HD_DVR.jpg
http://newslet­ter.komm-passion.de/new­sletter/verba­tim/MediaStati­on_HD_DVR_fron­t.jpg
http://newslet­ter.komm-passion.de/new­sletter/verba­tim/MediaStati­on_HD_DVR_bac­k.jpg
http://newslet­ter.komm-passion.de/new­sletter/verba­tim/MediaStati­on_HD_DVR_pac­kage.jpg
http://newslet­ter.komm-passion.de/new­sletter/verba­tim/MediaStati­on_HD_DVR_angled­.jpg
http://newslet­ter.komm-passion.de/new­sletter/verba­tim/MediaStati­on_HD_DVR_Livin­gRoom.jpg
http://newslet­ter.komm-passion.de/new­sletter/verba­tim/MediaStati­on_HD_DVR_lifes­tyle.jpg

O společnosti Verbatim
Od roku 1969 udává Verbatim směr vývoje technologií pro uchovávání dat – od disket a magneticko-optických médií, CD a DVD formátů až po nejnovější HD média Blu-ray. Kromě toho nabízí Verbatim kvalitní produkty na poli přenosných USB klíčenek, paměťových „flash“ karet, SSD a externích pevných disků, a stejně tak i široké spektrum počítačového příslušenství. Verbatim je dceřinou společností Mitsubishi Chemical Group a těží z vynikajícího výzkumného a vývojového oddělení. Díky tomu hraje Verbatim klíčovou roli při utváření trhu s paměťovými médii. Velmi přísné kontroly kvality během výroby zajišťují vysokou kvalitu produktů společnosti Verbatim, které vítězí v mnoha mezinárodních srovnávacích testech. Společnost je evropským lídrem v oblasti optických datových nosičů. Více informací naleznete na adrese: www.verbatim-europe.com