Hlavní navigace

MEDIATEL získal ocenění za inovace od Yellow Pages Association

[Tisková zpráva] Praha, 3. května 2010 – Společnost MEDIATEL získala od asociace Yellow Pages Association (YPA) titul Publisher Marketing Innovation Silver Award Winner za rok 2009. Ocenění jí bylo uděleno za službu mStránky, která umožňuje vytvářet a provozovat mobilní webové stránky. Vynikající počiny na trhu katalogového vyhledávání vyhlásila YPA na letošní konferenci v Las Vegas, pozornost se soustředila především na využití nových technologií a sociálních médií.

Sdílet

"To, že mStránky získaly takto renomované ocenění dokazuje, že se jedná o vysoce inovativní službu a nabídku,“ říká Kimberli Lewis, generální ředitelka společnosti MEDIATEL v České republice a na Slovensku. "Velmi nás těšilo, že jsme v minulém roce mohli představit mStránky jako první mobilní marketingovou platformu svého druhu na českém trhu. Získat titul Silver Marketing Innovation Award považujeme za velký úspěch. Je pro nás ctí, že jsme byli oceněni vedle americké společnosti SuperMedia, která získala titul Publisher Marketing Innovation Gold Award Winner a prosadili jsme se mezi 33 kandidáty z celého světa.”

mStránky představila společnost MEDIATEL na začátku loňského roku a od té doby ji využilo přes 2 000 firem z České republiky a ze Slovenska včetně velkých společností, jako je AXA, AAA Taxi, Česká spořitelna nebo Kika. Služba nabízí snadný přístup k tvorbě a provozování webových stránek přizpůsobených mobilním telefonům. Na www.mstranky.cz lze pomocí několika jednoduchých kroků vytvořit mobilní stránky s libovolnou strukturou a speciálními funkcemi, jako je Click-to-Call nebo zaslání dotazu / poptávky. Součástí nabízených služeb jsou také on-line statistiky provozu stránek. mStránky jsou postavené na technologii, která umí rozpoznat typ mobilního telefonu uživatele a automaticky mu přizpůsobí obsah mobilních stránek.

Asociace YPA
Yellow Pages Association (www.ypassoci­ation.org a www.insideyp.org) je největší profesní asociací na trhu tištěných a digitálních médií, který má hodnotu více než 31 miliard USD. Členové této asociace sdružují vydavatele, certifikované marketingové zástupce a přidružené členy (skupinu investorů, která zahrnuje inzerenty a obchodní partnery Yellow Pages).

Společnost Mediatel je součástí mezinárodní skupiny European Directories S.A. a působí na českém a slovenském trhu od r. 1991. Nabízí široké portfolio elektronických i tištěných produktů určených pro vyhledávání kontaktů. Klíčovými značkami Mediatelu jsou ZlatéStránky.cz, TravelGuide.cz, Hotel Guide a B2B databáze firem Inform.cz. Společnost také poskytuje služby SEO a SEM marketingu, directmarketingové služby a zajišťuje realizaci mobilních kampaní. Mediatel má více než 500 zaměstnanců, sídlo společnosti je v Praze, regionální kanceláře v Brně, Českých Budějovicích, Plzni, Pardubicích a Ústí nad Labem.