Hlavní navigace

Mediazastupitelství AdActive opět roste

[Tisková zpráva] Portfolio AdActive, které již v lednu překročilo 2 miliony reálných uživatelů se rozrůstá o další významné webové projekty

Sdílet

Praha, 16. února 2011 – Společnost AdActive, s.r.o., provozovatel reklamní sítě Elity network, ohlásila akvizici internetových projektů zoot.cz, slovnik.cz a investicniweb.cz, které významně rozšíří tematické balíčky společnosti. 

Nadnakupovač zo­ot.cz posílí  síť AdActive především přesným zacílením na bonitní uživatele zajímající se o on-line nakupování.

„Vzhledem  k současnému rozsahu ZOOTu chceme klasickou část mediálního obchodu v maximální míře outsourcovat a sami se věnovat zejména novým možnostem komunikace, které přinášíme na trh. Proto jsme si vybrali mladé, dynamické, a doufáme i perspektivní mediazastupitel­ství,“ říká Tomáš Řehák, Business Development Director ZOOT a.s. 

Slovnik.cz je s několika set tisícovou návštěvností přínosem pro Elity Network, stane se také základem pro připravovaný STUDENT Pack.

Investicniweb.cz doplní finanční balíček PENÍZE o web s vysokým potenciálem exkluzivní cílové skupiny. 

„Velmi nás těší, že se do sítí AdActive připojují další významné internetové subjekty. Důvěra nových i stávajících klientů je pro nás výzvou k neustálému zlepšování a rozvíjení našich služeb,“ podotýká Jan Vobecký, jednatel AdActive a obchodní ředitel Elity Network. 

O agentuře AdActive s.r.o.

Mediální agentura AdActive zastupuje významné subjekty působící on-line – mezi její  klienty patří české me­diální a reklamní agentury, významné internetové obchody i koncoví klienti. Tým odborníků má dlouholeté zkušenosti s realizací marketingových kampaní na internetu. Nabízí komplexní servis, zhodnocení investic vložených do reklamy v podobě následných zisků, ulehčuje práci partnerským agenturám. Mezi klíčové produkty společnosti AdActive patří reklamní síť Elity network (www.elity.net) sdružující elitní servery dle přísných výběrových kritérií. Díky širokému spektru spolupracujících serverů umožňuje velmi přesné zaměření na vhodné cílové skupiny formou tematických nákupních balíčku AdActive Packs. AdActive je zapojena do služby VideoAd, umožňující prodej a spouštění video spotů v rámci internetových stránek sdružených do Elity network. Společnost AdActive je členem Sdružení pro internetovou reklamu (SPIR).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).