Hlavní navigace

Megaplex-2100 pomáhá při řízení leteckého provozu

[Tisková zpráva] Spojit různé hlasové a/nebo datové toky do jednoho – to je výzva, kterou dnes a denně v různých podobách řeší tisíce organizací. Jednou z odpovědí na ni představuje koncentrátor Megaplex-2100 od RAD Communications, což je zařízení určené pro spojování datových a hlasových toků z různých zdrojů do jednoho E1 toku (výstup může být metalický, optický i HDSL).

Sdílet

Megaplex-2100 umožňuje přidání i druhého E1 toku – buď za účelem zvýšení propustnosti, dostupnosti nebo pro zálohování dat. Koncentrátor se umisťuje na rozhraní mezi lokální síť a E1 linku, přičemž na opačné straně linky (přechod z E1 do lokálního systému) může být instalováno koncové zařízení od jiného výrobce (se standardním G.703/E1 výstupem). Megaplex-2100 podporuje SNMP řízení, k dispozici jsou grafická aplikační rozhraní pro platformy PC i UNIX.

Předností koncentrátoru Megaplex-2100 je značná škálovatelnost a také extrémní spolehlivost. Díky tomu je možné ho nasadit do kritických aplikací, o čemž svědčí i fakt, že byl vybraný pro zajištění propojení radaru na letišti Robin Hood Airport Doncaster Sheffield s řízením letového provozu na letišti John Lennon Airport v Liverpoolu , což jsou lokality vzdálené od sebe více než šedesát kilometrů. Že je spolehlivý přenos dat v reálném čase při řízení leteckého provozu skutečně kritickou aplikací, jistě netřeba zdůrazňovat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).