Hlavní navigace

Méně je více: telefony Siemens Gigaset AL140 a Gigaset AL145 přinášejí kvalitu za nízkou cenu

[Tisková zpráva] Mnoho lidí požaduje kvalitní bezšňůrový telefon za rozumnou cenu, který se snadno ovládá, má dlouhou pohotovostní dobu a navíc obsahuje zabudovaný telefonní záznamník. Společnost Siemens Home and Office Communication Devices představuje telefony Gigaset AL140 a Gigaset AL145 s integrovaným telefonním záznamníkem. Nové bezšňůrové telefony s ergonomickým designem jsou vyráběny v Německu. Obsahují všechny základní funkce a navíc díky technologii ECO-DECT šetří energii. ECO-DECT snižuje vysílací výkon téměř na nulu v případě, že je sluchátko umístěno v základně.

Sdílet

Zákazníci, kteří chtějí pouze telefonovat, najdou v telefonech Gigaset AL140 a Gigaset AL145 všechno, co opravdu potřebují: podsvícený displej, jednoduché menu, klávesy rychlé volby, paměť až na 40 čísel, zobrazení volajícího (CLIP), zobrazení posledních 20 hovorů a čas jejich uskutečnění, funkci opakovaného vytáčení a pár dalších funkcí navíc, například budík a zámek kláves. Pro klid a pohodu můžete tlačítkem „mute“ vypnout vyzvánění. Díky zabudovanému telefonnímu záznamníku v přístroji Gigaset AL145 s kapacitou nahrávání 14 minut uživatelé nezmeškají žádné volání. Telefony Gigaset AL140 a Gigaset AL145 jsou s délkou hovorů až 13 hodin vhodné také pro dlouhá volání. Baterie vydrží až 200 hodin bez dobíjení.

Nová technologie ECO-DECT je nyní součástí i této řady A telefonů Siemens. Úsporné spínací dodávání energie znamená, že telefony spotřebují o 60 % elektřiny méně než tradiční telefony Gigaset. Pokud se používá jen jedno sluchátko, sníží základna vysílací výkon téměř na nulu, je-li v ní sluchátko uloženo.

Telefony Gigaset AL140 a Gigaset AL145 jsou nyní již v prodeji v klasickém černém provedení. Doporučená koncová cena Gigaset AL140 je 890,– Kč a Gigaset AL145 je 1090,– Kč.

Siemens Home and Office Communication Devices GmbH & Co KG je stoprocentní dceřinou společností koncernu Siemens AG. Firma se sídlem v Mnichově je zaměřena na design, výrobu a distribuci širokého portfolia produktů Siemens Gigaset, jež zahrnuje klasické bezšňůrové telefony, telefony pro volání přes pevnou linku, přístroje pro Voice over IP, routery, brány a softwarová řešení. Portfolio také obsahuje přístroje WIMAX a koncové přístroje pro domácí média, jako jsou set-top boxy. Společnost operuje po celém světě. Její hlavní výroba se nachází v německém Bocholtu, kde se produkty Gigaset vyvíjejí a vyrábějí podle nejpřísnějších kvalitních a environmentálních standardů.

Více o Siemens Home and Office Communication Devices najdete na http://www.si­emens.cz/giga­set

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).