Hlavní navigace

menZone: 1. díl – Co muži chtějí

[Tisková zpráva] Pravidelný TV magazín pro kluky, muže i pro kohokoliv, kdo má rád chlapský a humorný pohled na cokoliv kolem…

Sdílet

Je tu první regulérní periodikum pro muže. Takže zavřete svoje manželky, milenky a fenky do sklepa nebo jim dejte zlatou kreditní kartu. První díl menZONE se zaměří na mužské touhy.

Protože víme, co chcete, půjdeme se podívat do hampejzu. Vyzpovídáme majitele a zjistíme, jak přišel na to, že erotický byznys je to pravé. Pracuje pro něj na 2000 výkonných umělkyň, jak poeticky tyto pracovnice nazývá, a o popularitě tohoto zařízení svědčí i návštěvnost: podnik navštívilo i 1606 platících zákazníků za jeden den!

Jednu lepou tanečnici pro vás vyzpovídáme a zjistíme, co je na takové práci fajn a proč si ji vybrala. Lukáš vyzkouší její služby – jaké budou zážitky? A nebude chybět rada jak se k těmto umělkyním chovat.

Po fyzickém odpočinku čeká kluky zase tvrdá práce. Otestují tablet, ale samozřejmě ne nasucho. Co se s tabletem dá všechno dělat? Jaké výhody skýtá tablet při manipulaci na záchodku?

A nebude chybět ani test v terénu – Lukáš s Kryštofem vyrazí do ulic a ověří „kundobalitelnost“ svých elektronických hraček. Lukáš s klasickým mobilem a Kryštof právě s testovaným tabletem.

Těšit se můžete na pravidelnou rubriku menNews aneb Zpravodajství ze světa mužů, ve kterém se dozvíte ty nejžhavější novinky.

V menZONE dojde i na adrenalin – těšte se na indoor skydiving neboli simulaci volného pádu. Jak funguje, jak rychle se to dá naučit? A co v tunelu? Dá se to tam dělat? Vyzkouší to pro vás Kryštof.

Nenechte si ujít první díl menZONE s Kryštofem a Lukášem už ve čtvrtek 2. 2. Ve 22.15 hod. na Prima COOL!

Moderátoři televizního magazínu Kryštof Mende a Lukáš Venclík se k sobě na první pohled naprosto nehodí, opak je ale pravdou. Kryštof je typický macho. Ženy, alkohol, odvaz ani adrenalin mu v životě nechybí a podle toho také vystupuje. Lukáš je lehce alternativně (nebo snad intelektuálně?) založený. Stále věří v neexistenci povrchních radovánek a právě do nich jej Kryštof zasvěcuje. Všechny bláznivé, sexistické a nemorální momenty zažívá Lukáš na vlastní kůži a není překvapivé, že docela poprvé.