Hlavní navigace

MenZone 2. díl – Jak si ulevit

[Tisková zpráva] Pravidelný TV magazín pro kluky, muže i pro kohokoliv, kdo má rád chlapský a humorný pohled na cokoliv kolem…

Sdílet

Tentokrát se Kryštof a Lukáš pustili do pěkně „free“ tématu. Anketa s kolemjdoucími ukáže, že na uvolnění má každý svůj originální recept a klidně nám ho prozradí. Naši hoši pochopitelně vědí také moc dobře, jak si doopravdy ulevit!

Uvolnit se totiž dá nejen fyzicky, ale i duševně… Skočíme se tedy mrknout na komiksy do jednoho speciálního obchodu. Víte, kolik zaplatíte za postavu v životní velikosti? Jak to přijde, že v Praze můžete sehnat originální postavičku, která má jen pár kopií a přitom po ní může chňapnout jakýkoli ze světových komiksových obchodů, kterých jsou stovky? Najdeme vůbec vedle Supermana, Catwomanky, Batmana a dalších světoběžníků taky českou superstar Čtyřlístek? Kdo ví? Možná Kryštof. Ten je mezi komiksama v sedmém nebi.

Nakonec, proč se v rámci tématu o uvolnění nevznést nad pozemské přízemnosti? Lukáše tedy pošle kolega z menZONE do výšin taky! Ona trocha toho lidského tepla a pohlazení nikdy neuškodí. Podíváme se na hóóódně přísnou masáž… Erotickou! S vnadnou „pannou“! Spousta z pánů to asi ani netuší, ale majitelka salonu dokáže s všelijakými lidskými údy zacházet velmi zručně. Klukům rozličné techniky erotické masáže názorně předvede na svíčce. Že by si to denně cvičila na šaltpáce při jízdě Prahou?

Z českého masážního salonu s odvážnou majitelkou vyrazíme do světa. Ani tentokrát totiž nevynecháme další zpravodajství ze světa mužů.

Závěr magazínu otevře jedno velké téma – drogy. Drogy jsou špatné a brát byste je neměli! Takže to, co uvidíte, doma rozhodně nezkoušejte, i když nejde o nic nezákonného. Kryštof s Lukášem otestují zcela legální drogy. Každou skupinu těchto látek ve všemožném skupenství si pro svůj pokus pojmenovali jinak. První kategorii nazvali Amatéři, druhá se jmenuje Staří a mladí, třetí Bio, čtvrtá skupina Dech orientu, pátá Jen pro otrlé a šestá po tom všem – Náhlá smrt!

Za týden se snad s Kryštofem a Lukášem zase sjedeme… Totiž – sejdeme!

Nenechte si ujít druhý díl menZONE s Kryštofem a Lukášem už ve čtvrtek 9. 2. Ve 22.15 hod. na Prima COOL!

Moderátoři televizního magazínu Kryštof Mende a Lukáš Venclík se k sobě na první pohled naprosto nehodí, opak je ale pravdou. Kryštof je typický macho. Ženy, alkohol, odvaz ani adrenalin mu v životě nechybí a podle toho také vystupuje. Lukáš je lehce alternativně (nebo snad intelektuálně?) založený. Stále věří v neexistenci povrchních radovánek a právě do nich jej Kryštof zasvěcuje. Všechny bláznivé, sexistické a nemorální momenty zažívá Lukáš na vlastní kůži a není překvapivé, že docela poprvé.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).