Hlavní navigace

MenZONE 3. díl – Buď chlap!

[Tisková zpráva] Pravidelný TV magazín pro kluky, muže i pro kohokoliv, kdo má rád chlapský a humorný pohled na cokoliv kolem…

Sdílet

Nemohlo to dlouho trvat a touha stát se silným mužem uchvátila i naše chlapce z menZONE.

S heslem Buď chlap! proto ve třetím vydání magazínu navštíví profesionálního mistra Evropy a republiky v MMA Andre Reinderse. Bojovník měl před návštěvou celkem dobrou a mírumilovnou náladu, takže se zdá, že chystaný zápas s Kryštofem nebude pro našeho moderátora zcela zdrcující. Než ale k měření sil dojde, vyzpovídá si mistra MMA Lukáš. Dozvíme se, co to vlastně Mixed Martial Arts je a z čeho se skládá. Dál už ale nejapné Lukášovy otázky přivodí oběma moderátorům doslova zkázu – těla i sebevědomí!

Nejvíc to odnese Kryštof! Aby si ho Lukáš udobřil, vyšle ho k našim jižním sousedům natočit reportáž o zimní rallye. Ve Freistadtu to bude rozpálenými motory opravdu vřít, a to nejen v nevlídném zimním počasí venku, ale i uvnitř v hale u zmenšených modelů. Jak náročné je sjíždět kopcovitý terén plný zatáček, sježděného sněhu a diváků podél trati, prozradí jeden z jezdců – Pavel. Kolegové z jeho týmu budou také sdílní, a tak nakoukneme i do zákulisí a dozvíme se, jak to vypadá nejen v doprovodném voze, ale také, co se jezdcům vaří před závodem, aby jim to na trati pořádně švihalo.

Pravidelný servis zajímavostí ze světa mužů přinese mimo jiné i lahůdku o asi nejdéle bojujícím ostrovanovi, který se nenechal oklamat a II. světovou válku vedl nejdéle ze všech – téměř do současnosti!

Závěrečná část menZONE už bude patřit jen našim hochům, kteří konečně pochopili, že v pravé svalnaté muže se nepromění jen vysedáváním u piva a buráků. Půjdou do toho zostra – zúčastní se bootcampu. Jak to na něm chodí? Kdyby „chodí!“ Tam se s tělem dělají úplně jiné věci! Lukáš s Kryštofem budou muset projít vším, co trenér skupině odvážlivců připravil. Nebude chybět drsný slovník a menzounoví zelenáči vypustí kvůli náročnému tréninku z těla nejenom duši! Nic nepomůže, chlapci budou muset podstoupit úplně všechny disciplíny.

No a pak…? Na první pohled bude jasné, že jsou „mužštější“ i mužnější!

Nenechte si ujít třetí díl menZONE s Kryštofem a Lukášem už ve čtvrtek 16. 2. ve 22.15 hod. na Prima COOL!

Moderátoři televizního magazínu Kryštof Mende a Lukáš Venclík se k sobě na první pohled naprosto nehodí, opak je ale pravdou. Kryštof je typický macho. Ženy, alkohol, odvaz ani adrenalin mu v životě nechybí a podle toho také vystupuje. Lukáš je lehce alternativně (nebo snad intelektuálně?) založený. Stále věří v neexistenci povrchních radovánek a právě do nich jej Kryštof zasvěcuje. Všechny bláznivé, sexistické a nemorální momenty zažívá Lukáš na vlastní kůži a není překvapivé, že docela poprvé.