Hlavní navigace

MenZONE 4. díl – Na horách

[Tisková zpráva] Pravidelný TV magazín pro kluky, muže i pro kohokoliv, kdo má rád chlapský a humorný pohled na cokoliv kolem…

Sdílet

S Kryštofem a Lukášem tentokrát vyrazíme na pořádně zasněžené hory.

Naši moderátoři potkají asi nejabsurdnějšího člověka ve Špindlerově Mlýně, což je vytočí málem k nepříčetnosti. Chuť jim spraví až Kouzelná školka. Tak Lukáš přejmenoval parkoviště zimní atrakce plné barevných kulatých čehosi. Kryštof uvede situaci na pravou míru, když si promluví s provozovatelem této prapodivné zimní hračičky – snowtubingu. Tenhle pneumatikový nápad vyzkoušel i sám Krakonoš a velmi ochotně o tom pohovoří na kameru. Na snowtubingové dráze to klouže o sto šest! To by ale nebyli naši moderátoři, aby i zde nenašli nějaký svůj vlastní styl jízdy. Exhibici uvedou slovy: „Jestli si někdo z vás ještě nevšiml, že jsme idioti, tak my mu to teď dokážeme!“

Po sešupu na pneumatikách se Lukáš s Kryštofem přesunou o kus dál k týpkům, co na snowboardech plachtí ve sněhu i ve vzduchu. Mistři na prkně předvedou nejen super jízdu, ale také hodně odvážné skoky. Když vyjedou na největší sněhový můstek, cesta dolů je pro ně jako pád ze třetího patra paneláku. Bezbolestné tohle rejdění rozhodně vždycky není – své pády prozradí nejeden snowboardista. Dozvíte se také, co se při takových snowboardových závodech boduje i co nedaleko okounící „feťák“ nosí ve svých obřích maskáčích. Naši chlapci se nám pochopitelně na prkně předvedou taky. Hádejte, jak kdo a kam dopadne?

Po zprávách ze světa mužů, kde mimo jiné menZONE prozradí, kde a kdy vznikl a co přesně znamená „fakáč“, skočíme rovnou na poslední reportáž.

Půjde do tuhého! Do souboje se pustí boby a sáně! Bude to nelítostný závod dvou pilotů Lukáše a Kryštofa, a to nejen na poli rychlosti a schopnosti okouzlit sněhojízdným prostředkem kolem se brouzdající ženy a dívky, ale také tím, jak své zimní vozy ze dřeva a plastu dokážou za pouhých 500 Kč vytunit. Je jasné, že dopředu nemůže být nic jasné! Lukáš si do souboje vezme na pomoc knihu a prozradí, kdo dnes ještě u nás čte. Kryštof nepohrdne nafukovací společnicí Anife.

Sněhobíle upatlaní fachmani z MenZONE se na vás znovu zatlemí už ve čtvrtek 23. 2. ve 22.15 na Prima COOL!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).