Hlavní navigace

MenZONE 5. díl – Pornáče

[Tisková zpráva] Pravidelný TV magazín pro kluky, muže i pro kohokoliv, kdo má rád chlapský a humorný pohled na cokoliv kolem…

Sdílet

Tentokrát moderátoři v magazínu menZONE proberou zatraceně ostrá témata!

Mimo jiné se naši chlapci pustí do testu toho nejžhavějšího, co vůbec můžete mrsknout na jazyk. A bude to jízda! Dopad Scovilleho jednotek pálivosti uvidí diváci na vlastní oči a uslyší na vlastní uši! Dozví se také, která paprička donutí životem protřelého Kryštofa zavolat tisíc Šmoulů. A nebudou to jediní animovaní hrdinové, které testmani přivolají na pomoc.

Po ďábelské papričkové rošádě se s menZONE dostaneme do ještě žhavější oblasti! Lukáš s Kryštofem prozkoumají ostře sledovanou oblast lechtivých snímků. Naši chlapíci se octnou přímo ve středu dění… Ano, díky menZONE se diváci zúčastní natáčení různých žhavých scén a doví se o celém natáčecím balábile téměř vše. Zasvěceně promluví režisér… A to nejen o českých odlišnostech, ale také o zákulisí jednoho z nejúspěšnějších odvětví zábavního průmyslu. Protagonisté natáčeného snímku rovněž něco odhalí – kromě těl to budou mnohé pikantnosti ze soukromí. Spoře oděná herečka pak sebere všechnu odvahu a pokusí se svést i Lukáše. Jak dopadne? A co, nebo kdo je Standa?

Otázky visí ve vzduchu jako dým fajfky míru. Nová rubrika menZONE zvaná Nad dopisy diváků je však v podání našich dvou moderátorů schopna všechny nejasnosti vyjasnit. A dokonce zveřejnit ostře nabitý divácký dopis kriticky pálící přímo do pořadu a jeho moderátorů. Co vlastně pan X napsal a jak ho Lukáš s Kryštofem odmění?

Vše se dozvíte v ohnivě pichlavém vydání magazínu menZONE. Už ve čtvrtek 1. 3. ve 22.15 na Prima COOL!