Hlavní navigace

MenZONE 9. díl – Hraj si

[Tisková zpráva] Tentokrát se v magazínu menZONE naši moderátoři vrátí do dětských let. Jen hry a hry a hry… u kterých ovšem zaplesá nejedna dospělákova duše!

Sdílet

První zastávkou Kryštofa a Lukáše bude nebe každého zastydlého puberťáka – příbytek plný hracích automatů. Jsou to sice dědečkové, dokázaly by ale ještě dnes nejednoho hráče obehrát. Díky nadšenému majiteli hracího ráje jsou „gamesy“ stále ještě nebývale vitální a mají jedno plus navíc – do automatů se nemusejí házet mince! Najdete tu hru z roku 1978 Space Invaders i bonbonek z roku 1974! Majitel salonu naplněného hracími kráskami prozradí nejednu zajímavost a Lukáš pak svůj hráčský rekord.

Lukáš si užívá her, Kryštof zase aut. Vezme Lukyho na klouzačku. Hoši si ve škole smyku brutálně pohrají s volantem a brzdou. V pořadu si dokonce dovolí i jedno auto shodit z útesu. Kryštofovi evidentně nedá spát, jak je možné smyk přežít, a tak vyzpovídá jednoho z těch, kteří kloužou na čtyřech kolech s bohorovným přehledem. Trpělivě vysvětlí, na koho si dát pozor, čeho se vyvarovat a co dělat, když máte smyk. Kryšťák evidentně neposlouchal, protože jeho klouzavou jízdu nakonec odnesl kameraman.

Pohrát si můžete i s tóny jako týpci z Monkey Business a PSH. Dali to dohromady a z kooperace vyšel super koncert. Lukáš na něm potkal nejenom prapodivnýho VIP borce, ale také se dozvěděl, co mají Dalibor Janda a Matěj Rupert společného v oblasti pérování.

Na závěr už mládenci vsadili na hodně odvážnou notu. Zahrají si proti krasavicím paintball. Drsňáci se z nich stanou okamžitě, jakmile navlíknou uniformy a do ruky dostanou zbraně. Rozeberou s instruktorem, co se vůbec okolo paintballu dá, a pustí se do boje…

Kdo v paintballové hře vyhraje a na co všechno se dá s kuličkami v hlavni hrát, se dozvíte v dalším vydání magazínu menZONE ve čtvrtek od 22.15 hod na Prima COOL!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).