Hlavní navigace

Mercury dokončila akvizici společnosti Systinet

[Tisková zpráva] Mercury a Systinet budou společně optimalizovat podnikatelské výsledky aplikací SOA.

Sdílet

Mountain View, Kalifornie – 1. února 2006 – Společnost Mercury Interactive Corporation, světový lídr v oblasti optimalizace podnikových technologií (BTO), oznámila dokončení akvizice společnosti Systinet Corporation. Systinet je přední poskytovatel softwaru a služeb pro řízení architektury orientované na služby (SOA) a životních cyklů aplikací. Technologie získané jeho akvizicí tak posílí vedoucí postavení společnosti Mercury v oblasti BTO.

Podepsání definitivní dohody na akvizici společnosti Systinet oznámila Mercury 9. ledna 2006 a akvizice byla uzavřena 31. ledna 2006.

Produkty společnosti Systinet pro architekturu SOA poskytují přehled, kontrolu, kvalitu a integritu, které jsou nezbytnými předpoklady úspěšné implementace architektury SOA. Technologie Systinetu v kombinaci s produkty Mercury BTO Enterprise pomůže zákazníkům komplexně optimalizovat kvalitu, výkon a dostupnost podnikových služeb SOA.

Mercury plánuje, že pomocí produktů Systinetu bude zákazníkům pomáhat snižovat rizika související s praktickými výsledky projektů SOA. Pomocí produktů Mercury a Systinet budou zákazníci moci dosahovat předvídatelných a konzistentních podnikatelských výsledků projektů SOA. Získají potřebnou kontrolu a přehled pro opakované využívání podnikových služeb a budou moci optimalizovat kvalitu, výkonnost a dostupnost aplikací SOA.

O společnosti Mercury
Společnost Mercury Interactive Corporation, globální lídr v oblasti optimalizace podnikových technologií, pomáhá zákazníkům optimalizovat praktickou hodnotu informačních technologií z hlediska podnikání. Společnost Mercury Interactive byla založena v roce 1989, je aktivní po celém světě a v současné době je jedním z nejrychleji rostoucích dodavatelů podnikového softwaru. Mercury poskytuje software a služby pro řízení IT, dodávání a správu aplikací. Produkty společnosti Mercury umožňují zákazníkům po celém světě řídit priority, procesy a lidské zdroje v IT a dosahovat maximální kvality a výkonu kritických podnikových aplikací. Nabídku produktů a služeb společnosti Mercury doplňují technologie a služby jejích obchodních partnerů po celém světě. Další informace najdete na adrese www.mercury.com.

O společnosti Systinet
Společnost Systinet poskytuje prvotřídní základnu pro řízení a správu životního cyklu architektur SOA. Byla založena v roce 2000 a její osvědčené, na standardech založené produkty Systinet Registry a Systinet Policy Manager umožňují organizacím rychle využívat existující investice do technologií, dosahovat součinnosti mezi heterogenními systémy a lepšího souladu podnikových procesů s IT. Mezi jejich výhody pro zákazníky patří jednodušší, rychlejší a standardizovaný způsob, jak výrazně zlepšit odezvu IT a možnost opakovaného využívání technologického majetku při maximalizaci návratnosti investic do architektury SOA.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).