Hlavní navigace

Město Hampton ve Virginii nasazuje SAP

[Tisková zpráva] Společnost SAP, největší dodavatel aplikačního softwaru organizacím všech velikostí, dnes oznámila, že Městský úřad města Hampton zvolilo software od SAP k přehlednějšímu řízení městského rozpočtu a měření přínosů z poskytování služeb veřejnosti. Město Hampton se přidává ke skupině přibližně 3000 organizací veřejné správy, které SAP celosvětově obsluhuje.

Sdílet

Městští zastupitelé vybrali SAP z devíti softwarových dodavatelů během velmi kompetitivního výběrového řízení. Implementaci zajistí firma Cipher Business Solutions na administrativní a manažerské úrovni napříč pěti městskými odbory. Implementace je součástí záměru města Hampton lépe definovat, měřit a řídit efektivitu provozu, služeb a dalších projektů pro svých 146 tisíc občanů.

„Potřebujeme systém, který by zlepšil sdílení informací a spolupráci mezi samostatnými městskými odbory a podpořil výkonnost zaměstnanců,” řekl John Eagle, assistant manager, Městský úřad v Hamptonu. „SAP porozuměl našemu cíli, ukázal cestu pro jeho dosažení a nabídl plnou sadu služeb, jak cíle dosáhnout.”

Město bude používat nové řešení k maximalizaci výkonu v nejdůležitějších oblastech, jako je například centrum služeb pro občany. Řešení umožní městu Hampton sledovat zmeškané nebo nevyřízené telefonní hovory a čekací dobu na vyřízení žádosti. Bude také sledovat produktivitu při řešení běžných situací, jako jsou ucpané odtokové kanály po přívalové bouřce nebo nefunkční semafory.

Řešení dále pomůže zachovat kontinuitu dlouhodobých projektů. Nemělo by už docházet k zastavení rozpracovaných projektů z důvodu odchodu klíčových zaměstnanců do důchodu nebo přechodu na jiná pracovní místa.

„Organizace ve veřejné správě zpravidla měří své investice do technologií pomocí finanční návratnosti, což je zcela běžné pro komerční sféru,” řekl Pat Bakey, president, SAP Veřejná správa. „Naopak úřady dnes zjišťují, jak nové technologie zvýší jejich přínos veřejnosti, chtějí sledovat sociální a politickou návratnost, schopnost naplňovat strategické iniciativy a komunitní programy voličů.”

Nové řešení od SAP zároveň pomůže zastupitelům města Hampton zlepšit přístup k informacím napříč všemi odbory a umožnit jim lepší spolupráci. Všechny snahy městského zastupitelstva směřují ke zkvalitnění služeb občanům.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).