Hlavní navigace

Město Szklarska Poreba v Polsku je první

[Tisková zpráva] Sklarska Poreba, Polsko, Dublin, Irsko – 27. srpna 2007 – společnost free-hotspot.com dnes oznámila, že city Sklarska Poreba v Polsku se stala první “Free Hotspot Zone” (Bezplatná zóna Hotspotů) v Evropě. Tato označení znamená, že přístup k internetu pro širokou veřejnost je umožněn prostřednictvím bezplatných hotspotů, které nyní operují v dané lokalitě. Bezplatný bezdrátový přístup je nyní nabízen v 50 hotelích, restauracích, kavárnách a dalších prostorách centra města a přilehlých oblastech.

Sdílet

Rozvoj FREE HotSpot Zone byl dovršen díky spolupráci s městem Szklarska Poreba. Arkadiusz Wichniak, radní města Szklarska Poreba, zmiňuje: “ Hledali jsem způsob, jakým umožnit občanům města a turistům bezplatný přístup k internetu, který by byl zároveň přínosný pro komerční subjekty a nezatížil by finančně město. Společnost free-hotspot.com byla připravena spolupracovat s místními obchodními partnery způsobem, kterým splnila obě daná kritéria”, dodává Wichniak.

“Služby společnosti free-hotspot dále podtrhly význam regionu Szklarska Poreba jako destinace vhodné pro trávení volného času”, říká Grzinna Biederman, vedoucí marketingu a propagace města. “Během letních prázdnin, či zimních lyžařských víkendů, návštěvníci našeho regionu mohou plně využívat internetových služeb, kontrolovat e-maily, vyhledávat patřičné informace a to vše zdarma. Věříme, že Free Hotspot Zone zvýší zájem turistů o náš region, stejně tak jako o kulturní akce a festivaly, které pořádáme během celého roku.“

Joe Brunoli, Vice Prezident pro rozvoj trhu, free-hotspot.com popisuje výhody programu FREE Hotspot Zone následovně: “Obce a města v Evropě hledají způsob jak umožnit svým občanům bezplatný přístup k internetu. Szklarska Poreba je jistý precedent ve spojení sil místního veřejného a komerčního sektoru , který umožní bezplatný přístup k internetu pro širokou veřejnost bez finanční zátěže městu – což samozřejmě zvýší přínos celé komunitě.”

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).