Hlavní navigace

Městská policie v Londýně, součást slavného Scotland Yardu, nasadila SAP

[Tisková zpráva] Praha a Londýn — 12. června, 2008 — SAP AG (NYSE: SAP) dnes oznámila, že Městská policie v Londýně (Metropolitan Police Service - MPS), jejíž správní orgán je situovaný ve světoznámém New Scotland Yardu, vybrala řešení SAP pro svůj nový informační systém.

Sdílet

MPS řídí největší metropolitní oblast na světě pokrývající 1606 km2 a 7,2 milionů obyvatel. Zaměstnává více než 31000 strážníků, 14000 dalších policejních zaměstnanců a více než 4500 dopravních policistů. MPS se jako většina státních organizací snaží dosáhnout vyšší efektivity při využití stávajících zdrojů.

Po důkladném vyhodnocení nabídek několika softwarových dodavatelů zvolila MPS řešení od firmy SAP. Řešení SAP nejlépe vyhovělo požadavkům MPS. Cílem organizace je poskytovat nejlepší služby občanům a návštěvníkům Londýna. To znamená, že využije software SAP nejen k podpoře zaměstnanců administrativy, ale i řadových policistů. Součástí projektu je také řešení pro podporu vyšetřování a dalších policejních činností. MPS již v současnosti používá finanční systémy od SAP.

Modernizací klíčových procesů na nejnovější verzi řešení SAP ERP získává organizace osvědčený systém a může naplánovat vyřazení zastaralých aplikací.

„MPS v minulosti zaujímala výjimečnou pozici mezi policejními organizacemi na celém světě a s touto iniciativou se stává opět příkladem moderního přístupu,” řekl Rod Massey, vicepresident, SAP Veřejná správa. „Je nám velkou ctí, že můžeme podpořit tuto iniciativu.”

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).