Hlavní navigace

MeteoTV v digitální nabídce UPC

[Tisková zpráva] Od března zařadila společnost UPC do své digitální nabídky také televizní stanici o počasí MeteoTV, která doposud vysílala jen analogově. Zařazením této televizní stanice do programu Startér, tak UPC rozšířila počet digitálních programů na osmdesát sedm

Sdílet

MeteoTV vysílá 24 hodin denně v českém a slovenském jazyce. Monitoruje vývoj počasí v České republice a na Slovensku. Přináší také další informace z vybraných světových míst. Na obrazovce se střídají aktuální předpovědi počasí s dlouhodobou předpovědí, záběry z meteorologického pracoviště doplněné o počítačovou grafiku, obrázky live kamer z jednotlivých regionů. Nejznámější tváří MeteoTV je populární meteoroložka Ing. Dagmar Honsová, Ph.D, kterou můžete vidět komentovat počasí také v TV Nova nebo Prima.

Program Startér společnosti UPC sleduje 300 tisíc domácností a MeteoTV se tak stává první televizní stanicí věnovanou výhradně počasí. MeteoTV je v současnosti jediným televizním kanálem , který je zaměřen pouze na vysílání informací o počasí a všeho, co s počasím souvisí.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).