Hlavní navigace

MeToo – Zvětšuje nabídku

[Tisková zpráva] Extrémní sporty, Warner Bros, čtyři vlastní rádia, akty fotografky, také 400 namluvených vtipů je již na portálu MeToo, který má za sebou 3 měsíce existence.

Sdílet

Už dnes jsou ve Videopůjčovně, v kategorii ZDARMA, ke shlédnutí Extrémní sporty a ženy, XX sporty, Pavarottiho recitál, Fotbalové gólparády, Jamaican music a jiné. Ke stáhnutí a shlédnutí jsou ve Videopůjčovně například filmy 300: Bitva u Thermopyl, Sin City: Město hříchu, Taxi 4, Svět podle Prota, Parfém: Příběh vraha, Most do země Terabithia, Pat a Mat, Bodysong, Dannyho parťáci 3, Eros, Hannibal – Zrození, Královna, Nesmrtelná teta, jako i další filmy od Warner Bros anebo SPI. V sekci „Koukej too“ je množství jedinečných videí (umístěných i na MeTooTV) a fotografií od uživatelů.

V audio sekci „Poslouchej too“ jsou desítky skladeb od začínajících zpěváků či kapel. Součástí umělecké galerie plné fotek a obrazů mnohých umělců jsou například i ženské a mužské akty fotografky Barbory Pejšové.

MeToo vysílá už čtyři vlastní monotematická internetová rádia: Rádio Olympic Too, Rádio Elán Too, Rádio 100% CZ/SK Too, Rádio Lážo-Plážo Too . Středoškoláci v Čechách a na Slovensku si mohou poslechnout namluvenou povinnou četbu, zatím v počtu 20 knih.

V současnosti je na portálu více než 400 namluvených vtipů na poslech v českém a slovenském jazyce. V sekci „Hraj too“ je prvých několik set her. V sekci „Čti too“ je prvých více než 500 článků ze světa filmu, hudby, her, ale i o životním stylu a zdraví. V současnosti na nich pracuje 20 redaktorů.

MeToo je společný prostor (půjčovna, prodejna, galerie, pub, kino, diskotéka, …) pro online obsah (filmy, hudba, fotografie, rádia, tv, klipy, videa, vtipy, knihy, …). MeToo je místem různorodého obsahu a zábavy zadarmo anebo za poplatek. Portál je určený pro český a slovenský trh, proto má domény www.metoo.cz a www.metoo.sk, ale většina obsahu je sdílená. Už v současnosti portál obsahuje množství zajímavého obsahu. Do konce června přibudou nové sekce a služby, v každé sekci bude pravidelně přibývat obsah a bude ukončená beta verze.

V nejbližších týdnech spustíme minimálně dalších šest nových monotematických rádií. Připravujeme vlastní monotematické televize, které nebudou přístupné jen na internetu. Spustíme Prodej hudby, kde postupně přibudou tisícovky skladeb od domácích i světových hudebních vydavatelství, včetně videoklipů. Hudba bude za poplatek i zdarma.

Do konce června, přibudou ve Videopůjčovně nové vynikající filmové tituly od světových filmových partnerů porovnatelných s Warner Bros. Budou narůstat i tituly ve Videopůjčovně, v kategorii ZDARMA.

Díky velkému množství různorodého obsahu, který začíná na MeToo přibývat, už dnes pracujeme na redizajnu portálu, který uživatelům přinese kromě jiného i změny v navigaci a orientaci na portálu. Změny budou realizovány postupně a pomohou při výběru z velkého množství obsahu.

Portál MeToo je připraven spolupracovat s dalšími projekty, s cílem spojit co nejvíce různorodé zábavy na jednom místě.