Hlavní navigace

Metropolitní síť Pe3ny Net zlevňuje službu 3Phone

[Tisková zpráva] Praha, 6. března 2007 – Dnešním dnem zlevňuje společnost Pe3ny Net telefonní službu 3Phone (VoIP). Tato služba prorazila výhodnými telefonními poplatky, hovory zdarma v rámci desítky přátelských sítí a poskytováním bezplatných nadstandardních služeb. Nadstandardní služby představují přesměrování hovorů či on-line přístup k detailnímu telefonnímu účtu na portálu 3Phone (sip.petriny.net).

Sdílet

Pe3ny Net si za telefonní služby v rámci sítě (ať už vlastní nebo přátelské) nic neúčtují. Hovory do pevných sítí v ČR přijdou zákazníka na 0,50 Kč mimo špičku a jsou účtované po minutách. Do mobilních sítí v ČR činí cena hovoru 4,20 Kč s tarifikací 60 + 30.

„Jedná se pouze o doplňkovou službu, avšak její obliba stále roste. Jen v minulém měsíci si 3Phone vybralo 117 zákazníků,“ říká Martin Kříha, obchodní ředitel společnosti Pe3ny Net „Naši klienti nejčastěji volají na Slovensko a do USA, mezi domácími sítěmi u nich vedou 3phone a VOIPEX," dodává Kříha

Dobíjení služby 3Phone je řešeno kreditem. Minimální dobíjecí částka je 50 Kč a zákazníkovi je po zaplacení navýšena přímo v systému. Kredit v hodnotě 50, 100, 200, 500, 1000 a 2000 Kč je k zakoupení v eShopu společnosti. V nabídce eShopu samozřejmě nechybí ani USB sluchátka společně s portfoliem USB a SIP telefonů a SIP brán pro analogové telefony.