Hlavní navigace

Michael Bayer povede prodeje Avaya v oblasti EMEA

[Tisková zpráva] Praha, 8. července 2008 – Společnost Avaya, přední světový poskytovatel aplikací, systémů a služeb pro obchodní komunikaci, oznamuje jmenování Michaela Bayera prezidentem společnosti Avaya pro operace v regionech Evropa, Blízký východ a Afrika (EMEA).

Sdílet

Ve své pozici povede M. Bayer prodeje a aktivity v regiónu a bude spolupracovat se zákazníky na dodávání pokročilých řešení unifikované komunikace, IP telefonie a kontaktních center v celé oblasti.

M. Bayer přichází ze společnosti Motorola, kde byl viceprezidentem a generálním ředitelem divize Enterprise and Mobility pro EMEA a členem globálního řídícího výboru pro country management. Během svého působení ve společnosti Motorola pomáhal M. Bayer v rozvoji klíčových segmentů podnikových a mobilních aplikací a vytvářel nová partnerství a vztahy se zákazníky v divizi, která dosahovala vysokých tržeb a růstu. Před nástupem do společnosti Motorola působil M. Bayer jako generální ředitel a oblastní viceprezident pro několik evropských regionů ve společnosti Symbol Technologies (kterou v roce 2007 koupila Motorola). M. Bayer rovněž pracoval na vedoucích pozicích v Cisco Systems a v T-Mobile (divize společnosti Deutsche Telekom).

„Avaya je dynamická firma, která svými výrobky, službami a zaměřením na zákazníka skutečně mění komunikace v naší oblasti,” řekl M. Bayer. „Sledoval jsem, jak Avaya určuje směr všech firem v klíčových oblastech, včetně unifikovaných komunikací, vylepšování telefonie, kontaktních center a konvergovaných komunikací. Těším se, že společnosti přispějí zkušeností v regionu, kde našim zákazníkům dodáváme přední komunikační výrobky a služby.“

„Je nám potěšením, že k nám do týmu přichází člověk Michaelova kalibru a pomůže nám rozvíjet růst v oblasti EMEA,“ řekl Todd Abbott, senior viceprezident a prezident pro operace společnosti Avaya. „Michael přichází s úspěšnou reputací jak z partnerské, tak i z konkurenční společnosti a jeho vůdcovské schopnosti budou aktivem pro globální prodeje v době, kdy Avaya rozšiřuje své aktivity a zvyšuje hodnotu pro rostoucí počet zákazníků.“

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).