Hlavní navigace

Michal Kubík obchodním ředitelem TISCALI MEDIA

[Tisková zpráva] Obchodním ředitelem společnosti TISCALI MEDIA se od 1. února stal Michal Kubík (29). V internetovém prostředí se pohybuje od roku 2001, například na pozicích projektového manažera (Živnostenská banka), finančního a obchodního analytika (CeWeColor) či Senior Key Account Managera (Mafra). Michal Kubík se také stane novým členem představenstva společnosti.

Sdílet

 „TISCALI MEDIA je pro mě velkou výzvou a závazkem. V současné době portfolio Tiscali serverů stále diametrálně roste a nyní již oslovuje přes 1,6 mil. unikátních uživatelů, což je velká část nabídky na trhu s internetovou reklamou,“ říká Michal Kubík a dodává,  „Klientům chceme nabídnout velmi osobní přístup k potřebám. Výkon máme a umíme ho velmi dobře optimalizovat pro každého klienta jednotlivě. To nám nyní dává výhodnou pozici oproti ostatním portálům, které díky své velikosti tuto výhodu ztrácejí.“

O TISCALI MEDIA, a.s.

TISCALI MEDIA, a.s. je provozovatelem portálu Tiscali.cz, který je významným hráčem českého internetového trhu s širokým spektrem služeb a dlouholetou tradicí. Do jeho portfolia patří zejména servery  Dokina.cz, Games.cz, Bonus.cz, Osobnosti.cz, HudebniSkupiny­.cz, Doktorka.cz, SportStream.cz či NasePenize.cz. V České republice osloví měsíčně až 1,6 milionu unikátních uživatelů (RU, NetMonitor).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).