Hlavní navigace

Populární reggaeman Michal Šeps si v Grandfinále SuperStar nezazpívá!

[Tisková zpráva] Přestože se nejznámějšímu propagátorovi reggae u nás Michalu Šepsovi podařilo porazit všechny chlapecké pěvecké soupeře z České republiky, v nejočekávanějším Grandfinále si již nezazpívá. Diváci ho včera poslali s nejmenším počtem hlasů a pomyslnou bronzovou medailí domů!

Sdílet

Praha, 31. května 2011 – Včerejší Rozhodnutí, kdo z finálové trojice soutěžících postoupí do Grandfinále SuperStar a zabojuje v neděli 5. června nejen o vítězný titul, ale také o výhru 100 000 eur, byl do poslední chvíle velmi napínavý! Přestože osmé a poslední finálové kolo soutěže, které se uskutečnilo ve stylu unplugged, soutěžícím skvěle sedlo a všichni tři adepti předvedli stoprocentní pěvecké výkony, jeden bojovník musel včera z kola ven! Tentokrát padla vyřazovací „karta osudu“ na reggaemana Michala Šepse. Prostřednictvím SMS hlasů diváci rozhodli, že právě on se Grandfinále jako soutěžící nezúčastní, a poslali ho domů.

Michala Šepse při jeho posledním vystoupení včera kromě plné pražské sportovní haly vyprovodilo i téměř kompletní osazenstvo populárního ranního pořadu televize Nova Snídaně s Novou! Moderátoři, rosničky, redaktoři internetu, ti všichni zaujali strategické pozice v první řadě v hledišti a fandili, seč jim síly stačily, stejně jako fanynky, které samozřejmě v hledišti nemohly během přímého přenosu chybět, přestože letošní největší miláček dívčích srdcí Martin „Vřískot“ Harich již v soutěži není. „Oběma finalistům to moc přeju, jsem rád, že jsem se dostal v soutěži tak daleko a že mě tolik lidí podporovalo", dodal Michal na svém včerejším rozlučkovém večírku, kam se s ním přišli rozloučit všichni finalisté Superstar.

íce na www.superstar.tv a www.facebook.com/su­perstarnova

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).