Hlavní navigace

Micro USB disky od Verbatimu s kapacitou od 2 GB do 32 GB

[Tisková zpráva] Malé barevné klenoty ve světě úložných nosičů!

Sdílet

Praha, 21. ledna 2010 – Verbatim představuje druhou generaci svých Micro USB disků s bohatou nabídkou pestrých barev i kapacit. Drobné disky, které jsou pouze 3 cm dlouhé a štíhlé jako euromince, pojmou až 32 GB dat a již nyní jsou k dostání v obchodech.

  • Barevné Micro USB disky: “Slunečně žlutá”, “Eukalyptově zelená”, “Jasně růžová”, “Karibská modř” a “Sopečně oranžová” – všechny s kapacitou 4 GB – doporučená cena 339 Kč
  • Černé Micro USB disky: 2 GB – 259 Kč, 4 GB – 319 Kč, 8 GB – 589 Kč, 16 GB – 1039 Kč a 32 GB (cena zatím nestanovena)
  • Nové balení obsahuje až o 90 % méně plastu

Miniaturní a odolné
Micro USB disky jsou vyráběné prostřednictvím technologie System-in-Package (SiP), která integruje elektronické součástky v robustním, zapečetěném pouzdře. Díky tomu jsou tyto disky odolné vůči prachu, vodě i statickým výbojům a představují jedny z nejmenších a nejspolehlivějších USB disků dostupných na dnešním trhu.

„S pomocí malého lanka, které je rovněž součástí balení, lze Micro USB disk snadno připevnit například k mobilnímu telefonu nebo kroužku na klíče. To činí z tohoto drobného zařízení s velkou kapacitou stálého společníka, kterého mohu použít kdekoli, aniž by hrozilo jeho zapomenutí na pracovním stole nebo zničení,“ vysvětluje Hans Christoph Kaiser, Business Development Manager Flash & USB Memory Verbatim EUMEA.

Všechny Micro USB disky od Verbatimu podporují operační systémy Windows (včetně Windows 7), Mac a Linux. Díky tomu jsou schopné přenášet data mezi různými platformami a systémy.

O společnosti Verbatim
Od roku 1969 udává Verbatim směr vývoje technologií pro uchovávání dat – od disket a magneticko-optických médií, CD a DVD formátů až po nejnovější HD média Blu-ray. Kromě toho nabízí Verbatim kvalitní produkty na poli přenosných USB klíčenek, paměťových „flash“ karet, SSD a externích pevných disků v kapesním formátu 4,57 cm (1,8“), přenosném formátu 6,35 cm (2,5“) a stolním formátu 8,89 cm (3,5“), a stejně tak i široké spektrum počítačového příslušenství. Verbatim je dceřinou společností Mitsubishi Chemical Group a těží z vynikajícího výzkumného a vývojového oddělení. Díky tomu hraje Verbatim klíčovou roli při utváření trhu s paměťovými médii. Velmi přísné kontroly kvality během výroby zajišťují vysokou kvalitu produktů společnosti Verbatim, které vítězí v mnoha mezinárodních srovnávacích testech. Společnost je světovým lídrem v oblasti optických datových nosičů. Více informací naleznete na adrese: www.verbatim-europe.com

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).