Hlavní navigace

Microsoft a Infinity - prezentace ERP systémů

[Tisková zpráva] Praha, 08.10.09 - Infinity a.s. spolu s Microsoft s.r.o. připravují koncem října veřejnou prezentaci svých komplexních znalostí z oblasti informačních technologií a praktických zkušeností s produktem Microsoft Dynamics AX. V rámci tohoto dopoledního setkání, věnovaného především společnostem ze strojírenského a elektrotechnického průmyslu, se kromě moderních řešení společnosti Infinity představí společnost Retia a.s., která se zabývá vývojem speciální elektroniky - lokalizačními a vojenskými systémy.

Sdílet

Kromě těchto poznatků získají účastníci podrobnější informace o nástrahách a povinnostech dotačních projektů v realizační fázi i o možnostech jak čerpat finanční prostředky z fondů EU na vlastní projekty. Zejména půjde o výzvy ICT v podnicích a ICT a strategické služby.

Pro oblast stavebnictví připravuje Infinity a.s. spolu se společností GEMO Olomouc začátkem listopadu prezentaci s obdobným zajímavým programem. V rámci prezentace brněnského Ústavu stavební ekonomiky a řízení zde navíc odezní přednáška o ekonomii a celoživotním cyklu staveb. Více informací o programu obou akcí i o možnostech registrace získáte na http://www.mi­crosoft.com/cze/dy­namics/akce/de­fault.mspx nebo http://www.in­finity.cz/Stran­ka/partnerske-akce.

http://www.in­finity.cz/Stran­ka/partnerske-akce nebo http://www.mi­crosoft.com/cze/dy­namics/akce/de­fault.mspx