Hlavní navigace

Microsoft představil veřejnou beta verzi nové generace CRM produktů

[Tisková zpráva] Objevte sílu produktivity spojenou s Microsoft Dynamics CRM 2011

Sdílet

Praha, 9. září 2010 – Microsoft dnes uvedl na trh beta verzi očekávaného Microsoft Dynamics CRM 2011. Představuje tak pokročilé řešení pro řízení vztahů se zákazníky, které je dostupné všem zájemcům z řad firem a partnerů jak v hostované, tak standardní formě.

„Microsoft Dynamics CRM nabídne všem firmám inovativní funkce, které splňují specifické potřeby jednotlivých firemních zákazníků a současně značně zvyšují produktivitu práce,“ říká Petr Hampejs, produktový a marketingový manažer divize podnikových řešení společnosti Microsoft. „Všem našim partnerům navíc nové CRM řešení otevře další možnosti pro jejich růst díky jednotnému vývojovému prostředí pro hostované i standardní nasazení,“ dodává.

Beta verzi Microsoft Dynamics CRM 2011 i její hostované verze je možné stáhnout v osmi jazycích na www.crm2011be­ta.com. Na českou verzi se mohou zájemci těšit na konci roku roku 2010.

O společnosti Microsoft
Společnost Microsoft (nasdaq „MSFT“) byla založena v roce 1975 a je světovým lídrem v poskytování softwaru, služeb a řešení, které pomáhají lidem a firmám po celém světě plně realizovat jejich potenciál.