Hlavní navigace

Microsoft ITchallenge 2008 – záruka dobré zábavy

[Tisková zpráva] Testování 50 párů lyží Rossignol a možnost jejich výhry. Již více než 100 registrovaných závodníků. Závody se stejným profesionálním zázemím jako Světový pohár. Trať od úspěšného reprezentanta Bohouše Zemana. Právě probíhající soutěž o HP kite.

Sdílet

PRAHA, ŠPINDLERŮV MLÝN, 8. ledna 2008 – Na závody pro každého „ajtíka“ v obřím slalomu Microsoft ITchallenge 2008 se již registrovala více než stovka závodníků a v průběhu příštích dnů se očekává registrace několika velkých týmů předních IT firem z ČR. Organizátoři očekávají účast kolem 200 závodníků. Celý závod slibuje dobrou zábavu a organizační zajištění. Již nyní se registrovaní účastníci mohou účastnit soutěže o HP kite (obrovského létajícího draka), vesty a mikiny limitované série Microsoft ITchallenge, vybrat si z nabídky lyží Rossignol pro testování lyží na svahu či se těšit na trať postavenou předními českými sjezdařskými profesionály.

S nebývalým zájmem o účast v letošním Microsoft ITchallenge se setkávají pořadatelé, kteří již registrují přes stovku platících závodníků. Registrují se jak jednotlivci, tak i celé firemní týmy, jako např. týmy společností Microsoft, AT Computers, Exact Software, NetDirect, RIT, AVNET a dalších.

Zájem o Microsoft ITchallenge je však logický. Obrovským lákadlem je závodění na trati, kterou postaví Bohumír Zeman a Aleš Krýzl, hlavní představitelé organizačního výboru závodu Světového poháru ve sjezdovém lyžování ve Špindlerově Mlýně. Každý chce také zdarma vyzkoušet na svahu lyže značky Rossignol a při troše štěstí vyhrát jeden pár nejlepšího modelu této značky v hodnotě 24.000 korun, pobavit se v párty stanu, kde budou hrát dvě živé kapely, a užít si hezký víkend s přáteli a rodinami.

Všichni závodníci jsou namotivovaní již nyní, a tak organizátoři uspořádali na webu soutěž o HP kite. Každý kdo vyplní jednoduchý dotazník na webu Microsoft ITchallenge, bude zařazen do slosování o obřího létajícího draka.

„Je to nádherné! Člověk málokdy zažije, aby se na nějakou akci takhle spontánně hlásili účastníci! Dokonce i v těchto dnech ještě registrujeme i další zájemce o partnerství,“ uvádí člen organizačního týmu Petr Samšuk a pokračuje: „kdo se chce zúčastnit, neměl by váhat, protože bude opravdu brzo plno.“