Hlavní navigace

Microsoft nabízí podnikům a organizacím vyhledávač zdarma

[Tisková zpráva] Vyhledávač Search Server 2008 Express umožní firmám snadné a rychlé vyhledávání informací napříč organizací.

Sdílet

Společnost Microsoft představuje Search Server 2008 Express, nový nástroj pro snadné vyhledávání podnikových informací. Volně dostupný Search Server 2008 Express tak umožní zaměstnancům rychlý a snadný přístup k relevantním výsledkům vyhledávání a společnostem poskytne výkonné a bezpečné řešení, které je možné nasadit již během pouhých 30 minut. Verze označená jako „release candidate (RC)“ je již nyní k dispozici zdarma ke stažení na http://www.mi­crosoft.com/en­terprisesearch/ser­verproducts/se­archserverexpres­s/download.as­px.

Search Server 2008 Express je nejnovějším členem rodiny produktů pro efektivní vyhledávání „Microsoft Enterprise Search“, která zahrnuje například produkty Microsoft Search Server 2008 a Microsoft SharePoint Server 2007. Tyto produkty bude možné kombinovat tak, aby vytvořily sadu řešení pro vyhledávání přesně odpovídající potřebám každého podniku.

S tím, jak se vyvíjí svět informačních technologií, vyvíjí se i potřeby společností všech velikostí, a tedy i jejich požadavky a náročnost vyhledávání informací v rámci firmy. Vyhledávací nástroje společnosti Microsoft pomáhají lidem najít informace v momentě, kdy je nejvíce potřebují, a to navíc s použitím známého prostředí internetových vyhledávačů. Search Server 2008 Express, nasazený uvnitř společnosti, může pomoci zaměstnancům nalézt informace ukryté kdekoliv v podnikové síti nebo na klientských stanicích, zatímco stejné řešení nasazené na veřejném webu společnosti může pomoci zákazníkům nalézt informace o produktu, který zrovna hledají.

Více informací o tomto a dalších řešeních pro vyhledávání naleznete na http://www.mi­crosoft.com/en­terprisesearch.