Hlavní navigace

Microsoft odstartoval třináctý ročník soutěže Microsoft Awards

[Tisková zpráva] Nejlepší projekty realizované partnery Microsoftu získají podporu a konkurenční výhodu

Sdílet

Praha, 19. ledna 2011 Společnost Microsoft vyhlásila třináctý ročník soutěže Microsoft Awards 2011. V té se každý rok vybírají a oceňují nejlepší IT projekty realizované certifikovanými partnery společnosti Microsoft. Letošní ročník zahrnuje i dvě nové kategorie z oblasti cloud computingu. Partneři mohou svá řešení přihlašovat až do 28. února 2011 prostřed­nictvím webových stránek soutěže.

„Posláním soutěže Microsoft Awards je podporovat partnery, kteří dokážou nejlépe využít nových technologií od Microsoftu a navrhovat pro své zákazníky nejzajímavější řešení a aplikace. Ocenění je pro ně výjimečnou příležitostí, jak se zviditelnit a získat tím na trhu určitou konkurenční výhodu,“ řekl Roman Cabálek, generální ředitel společnosti Microsoft v České republice.

Certifikovaní  partneři společ­nosti Microsoft mohou svá řešení přihlašovat do některé z devíti kategorií. Přihlášené projekty bude hodnotit odborná komise složená z představitelů Microsoftu a expertů z jednotlivých oblastí. Při hodnocení přihlédne především k jasné definici obchodních cílů projektu, jeho inovativnosti i vyčíslení konkrétních přínosů pro zákazníka.

„Díky oceněným projektům jsme v praxi schopni zákazníkům na konkrétních příkladech ukázat, že i díky menším investicím, avšak do správně zvolených řešení, mohou zefektivnit své fungování a současně snížit provozní náklady,“ doplnil Roman Cabálek.

V rámci letošního ročníku vyhlašuje Microsoft i dvě nové kategorie v oblasti cloud computingu. Ocení tak i nejúspěšnější realizované projekty z oblasti řešení Microsoft Online Services – Office 365 nebo platformy Windows Azure, která umožňuje partnerům vyvíjet pro zákazníky vlastní cloudové aplikace hostované v datacentrech společnosti Microsoft.

Více informací o Mi­crosoft Awards 2011 a přihlašovací formulář naleznete na webu soutěže: https://partner­.microsoft.com/cze/401­56987.

Přehled kategorií Microsoft Awards 2011:

  • Business Productivity  – produkty Microsoft Office, Exchange, Lync, SharePoint nebo Project Server
  • Microsoft Online Services – Microsoft Office 365
  • Windows Azure Platform
  • Virtualizace
  • Data Management & Business Intelligence
  • Microsoft Dynamics CRM
  • Microsoft Dynamics ERP
  • Vývoj software a webových aplikací – Webová řešení
  • Vývoj software a webových aplikací – Client/server aplikace – klasická architektura

  O společnosti Microsoft

Společnost Microsoft (nasdaq „MSFT“) byla založena v roce 1975 a je světovým lídrem v poskytování sof­twaru, služeb a řešení, které pomáhají lidem a firmám po celém světě plně realizovat jejich potenciál.