Hlavní navigace

Microsoft otevírá SuperKancelář

[Tisková zpráva] Microsoft a partneři představují SuperKancelář, kde si mohou všichni zájemci vyzkoušet přínosy dostupných nejmodernějších technologií pro firmy.

Sdílet

Microsoft spolu s partnery otevřel pro veřejnost SuperKancelář. Jde o kancelář vybavenou nejmodernějšími dostupnými IT technologiemi a produkty společností Microsoft, HP a Intel. SuperKancelář se nachází v moderní budově City Empiria společnosti ECM a v interiéru jsou produkty společnosti Linstram. „Spolu s partnery jsme otevřeli SuperKancelář, abychom ukázali, že díky současným nejmodernějším technologiím mohou firmy v České republice zvyšovat svoji produktivitu a efektivněji využívat nástroje, které jsou dnes dostupné,“ říká Aleš Růžička, manažer divize Information Worker společnosti Microsoft v České republice.

„Každý návštěvník si může vyzkoušet kterýkoliv z připravených scénářů a dozvědět se, jak některé činnosti nebo firemní procesy dělat efektivněji a lépe než dosud,“ vysvětluje Aleš Růžička. „Nechceme mluvit o tom, že v SuperKanceláři běží naše nejnovější produkty Windows Vista, kancelářský systém Office 2007 nebo komunikační server Exchange 2007. Chceme firmám ukázat, jak si například díky Exchange 2007 přeplánovat schůzku po telefonu díky hlasovému ovládání. Nebo jak efektivněji pracovat s dokumenty, například tak, že naskenujete fakturu a ta se okamžitě objeví v informačním systému a pošle se ke schvalování dále,“ dodává Aleš Růžička.

Zatímco všechna softwarová řešení v SuperKanceláři využívají platforem společnosti Microsoft, hlavním dodavatelem hardwaru pro SuperKancelář je společnost HP, využívající technologie Intel. „V souvislosti se spuštěním Windows Vista vnímáme společnost HP jako klíčového partnera, na něhož se naši zákazníci mohou spolehnout,“ říká Michal Čupa, generální ředitel společnosti Microsoft Česká republika. HP úzce spolupracuje se společností Microsoft s cílem garantovat plnou kompatibilitu osobních počítačů HP a více než 450ti tiskových a zobrazovacích produktů se systémem Windows Vista.

„Projekt SuperKancelář dobře koresponduje s našimi nejnovějšími technologiemi, zvláště pak technologií Intel vPro – první PC platformu navrženou a optimalizovanou pro firemní uživatele. V SuperKanceláři se může každý návštěvník přesvědčit, jak platforma Intel vPro na dvoujádrových procesorech Core 2 Duo může ulehčit správu PC nejen v této kanceláři budoucnosti, ale i v té jeho. Je s ní jednodušší čelit bezpečnostním rizikům nebo spravovat náklady vlastnictví a alokaci zdrojů. Ani diagnostika hardwaru na dálku anebo efektivní instalace podnikového softwaru už nemusí být žádným tajemným rituálem,“ přibližuje přínos společnosti Intel její Business Development Manager Evžen Pavlovský.

„Umístění SuperKanceláře v moderní budově CITY EMPIRIA s krásným výhledem na Prahu je synergií moderních IT technologií, ergonomického pracovního prostředí a genia loci metropole České republiky. Společným cílem všech partnerů akce je nabídnout klientům kvalitní moderní pracovní prostředí a prostředky pro jejich činnost“, doplňuje za majitele objektu Miroslav Bauer, obchodní ředitel developerské skupiny ECM.

Scénáře připravené v SuperKanceláři

 • Rychlejší a jednodušší tvorba dokumentů s novými funkcemi aplikací Office 2007
 • Jednoduché sdílení informací a dokumentů na portálu
 • Formuláře a sběr informací pomocí formulářů
 • Pracovní procesy (workflow)
 • Efektivní podpora firemních procesů – nadstavbové aplikace na platformě SharePoint
 • Efektivní správa papírových dokumentů v organizaci a jejich digitalizace
 • Enterprise Search – pokročilé funkce vyhledávání v rámci firemních datových zdrojů
 • Email, kalendář, kontakty kdekoliv a kdykoliv
 • Ovládání svého elektronického kalendáře po telefonu
 • Firemní dokumenty a informace kdekoliv, kdykoliv – mobilní přístup k informacím
 • Groove 2007 – sdílení informací v pracovních týmech
 • Microsoft Business Intelligence – podpora pro analýzu dat a rozhodování pro všechny uživatele
 • Efektivní podpora firemních procesů – nadstavbové aplikace na platformě SharePoint
 • Windows Vista – rychlé představení

Více informací o jednotlivých scénářích najdete na adrese www.superkance­lar2007.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).