Hlavní navigace

Microsoft pořádá první 24 hodinový soutěžní maraton v programování

[Tisková zpráva] Microsoft uspořádá o víkendu 17. až 18. května 2008 první soutěžní 24 hodinový maratón v programování s názvem Win The Web. Soutěž se bude odehrávat současně v sedmi zemích střední a východní Evropy a to ve dvou kategoriích: studenti a programátoři profesionálové. Přihlásit se mohou jednotlivci anebo týmy o maximálně třech členech. V České republice se bude soutěž odehrávat v sídle společnosti Microsoft na Praze 4.

Sdílet

Úkolem soutěžících bude pomocí technologií Silverlight, ASP.NET 3.5 a Windows Live Services vytvořit v daném časovém limitu mini web aplikaci a nahrát ji na stránky soutěže. Příklady soutěžních aplikací, z kterých si soutěžící mohou vybrat, naleznete na http://mswtw.com/we­bapps/ .

Každý účastník maratónu získá odbornou literaturu o technologiích Microsoftu dle vlastního výběru v hodnotě 1 000 Kč. Pro vítěze jsou připraveny ceny v podobě mobilních telefonů s Windows Mobile a hardwarového vybavení značky Microsoft.

Více informací o podmínkách soutěže včetně registrace naleznete na: http://www.mi­crosoft.com/cze/win­theweb/default­.mspx.