Hlavní navigace

Microsoft představil novinky a plány v oblasti podnikových řešeních Dynamics

[Tisková zpráva] Na mezinárodní konferenci Convergence 2010 se dnes v Praze sešlo přes 600 účastníků

Sdílet

Praha, 19. října 2010 – Společnost Microsoft oznámila novinky a plány ve své nabídce podnikových řešení Microsoft Dynamics. Odhalila například zvýhodněné ceny hostovaného řešení Microsoft Dynamics CRM online, termín dostupnosti řešení Microsoft Dynamics AX for Retail na českém trhu nebo aktuální dostupnost konektoru pro ERP řešení. Novinky oznámil Kirill Tatarinov, corporate vice president divize Microsoft Business Solutions, na mezinárodní konferenci Convergence 2010, která právě probíhá v Praze.

“Hlavními vlastnostmi, kterými se řešení Microsoft Dynamics odlišují od konkurence, jsou jednoduchost, inovace a hodnota pro uživatele. Bez ohledu na to, zda jde o řešení hostovaná nebo lokální, CRM či ERP, přinášejí zákazníkům velký vhled do jejích podnikání, který jim umožňuje lépe se rozhodovat a dosahovat větší produktivity,“ řekl v rámci svého úvodního slova Tatarinov.

Nové inovativní funkce přinese i řešení Microsoft Dynamics CRM 2011, které Microsoft představil ve verzi beta na začátku září jak v hostované, tak i lokální formě. Podle nových informací z Convergence 2010 začne být toto řešení postupně uváděno na trh od ledna 2011, přičemž hostovaná verze Microsoft Dynamics CRM Online bude od 30. června 2011 k dispozici za zvýhodněnou cenu 31 Eur na jednoho uživatele a měsíc po celý první rok používání služby.

Microsoft rovněž oznámil dostupnost svého podnikového řešení Microsoft Dynamics AX for Retail, které bude od 1. února 2011 k dispozici na 22 nových trzích včetně České republiky. Další oznámenou novinkou je Microsoft Dynamics ERP two-tier connector, který je dostupný již nyní a zákazníkům umožňuje zjednodušit a urychlit implementace řešení Microsoft Dynamics AX v lokálních pobočkách či divizích v případech, kdy hlavní sídlo společnosti používá SAP Business Suite.

Pro partnery, kteří staví svá řešení na Microsoft Dynamics NAV 2009 R2, představil Microsoft nové vývojářské funkce, které budou dostupné od prosince 2010 a umožní jim vyvíjet, nastavovat, konfigurovat a přizpůsobovat svá vertikální řešení potřebám jednotlivých zákazníků.

Convergence 2010 je mezinárodní konference zaměřená na oblast Microsoft Dynamics. Účastníkům umožňuje dozvědět se nejnovější informace o podnikových řešeních Microsoftu prostřednictvím prezentací i školení a lépe tak v budoucnu využívat jejich potenciálu. Konference letos probíhá od 14. do 22. října postupně ve třech evropských městech, Londýně, Praze a Haagu. V Praze se dnes na ní sešlo přes 600 účastníků z Česka, Polska, Ruska, Slovenska, Rakouska, Německa, Litvy, Slovinska a dalších států.

O společnosti Microsoft
Společnost Microsoft (nasdaq „MSFT“) byla založena v roce 1975 a je světovým lídrem v poskytování softwaru, služeb a řešení, které pomáhají lidem a firmám po celém světě plně realizovat jejich potenciál.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).