Hlavní navigace

Microsoft SQL Server 2005 se umístil ve vedoucím části Magického kvadrantu dodavatelů datových skladů společnosti Gartner

[Tisková zpráva] Microsoft SQL Server 2005 se umístil ve vedoucím kvadrantu Gartnerova Magického kvadrantu dodavatelů datových skladů (Gartner Magic Quadrant for Data Warehouse Database Management System, 2007). Umístění ve vedoucím kvadrantu tohoto modelu tak znovu potvrzuje kvality této datové platformy Microsoftu, která stále více firmám usnadňuje prostřednictvím jednoduchých a integrovaných řešení přístup a práci s obchodními informacemi.

Sdílet

Microsoft SQL Server 2005 je pokročilé řešení pro správu a analýzu dat, které firmám pomáhá řídit dynamicky se zvyšující objem dat kritických aplikací. Současně jim umožňuje získat komplexnější přehled o podnikových informacích, na jejich základě pak činit správná rozhodnutí v reálném čase a napříč celou organizací, a díky tomu i rychleji dosáhnout stanovených cílů organizace. V příštím roce uvede Microsoft na trh nový SQL Server 2008, který staví na kvalitách předchozí verze a posouvá je ještě dále, mimo jiné právě v oblasti řešení rozsáhlých datových skladů.

Více informací o této technologii Microsoft SQL Server najde na www.microsoft­.com/cze/sql