Hlavní navigace

Microsoft udělil prvnímu českému produktu certifikát kvality

[Tisková zpráva] PRAHA, 30.březen 2007 – Společnost Microsoft udělila certifikát kvality „Certified for Windows Vista“ programu AuditPro, profesionálnímu nástroji pro softwarové a hardwarové audity od technologické firmy truconneXion.

Sdílet

„AuditPro je prvním produktem v České a Slovenské republice, který toto prestižní logo získal. Certifikátem „Certified for Windows Vista“ dostávají zákazníci AuditPro jednoznačný signál, že se jedná o aplikaci splňující všechny bezpečnostní standardy operačního systému Microsoft Windows Vista.“ řekl Ing. Petr Staněk, manažer nezávislých vývojářských firem ze společnosti Microsoft ČR.

Logo „Certified for Windows Vista“ zaručuje, že produkt úspěšně prošel přísným testovacím procesem v nezávislých testovacích laboratořích společnosti Veritest (www.veritest.com). Označuje software, který splňuje jasně definované standardy kvality, chová se stabilně a zároveň korektně vůči operačnímu systému, je kromě jiného i snadno instalovatelný a odinstalovatelný.

„Zisk certifikátu bereme jako potvrzení kvality návrhu našeho systému a ocenění celého našeho vývojářského týmu. Užitnou hodnotu produktu ocení zákazníci v každodenním provozu – logo „Certified for Windows Vista“ dává našim zákazníkům ale jasně najevo, že investicí do AuditPro získají technologickou kvalitu. „Chtěli jsme pro naše klienty získat důvěryhodné potvrzení, že i v prostředí nejnovějšího operačního systému společnosti Microsoft se produkt chová zcela korektně a splňuje velmi náročné požadavky na bezpečnost.“ řekla Martina Hyndráková, manažerka produktu AuditPro technologické společnosti truconneXion. „Integrujeme automatizovaný proces správy softwaru a hardwaru mezi samozřejmou každodenní součást práce administrátora počítačové sítě. Proto jsou naše požadavky na kvalitu systému vyšší, než je u obdobných produktů v České a Slovenské republice obvyklé“

AuditPro je profesionální nástroj pro správu softwaru a hardwaru v libovolně velké organizaci. Mimo komplexního řešení problematiky software asset managementu umožňuje monitorovat skutečné využívání počítačů, pracuje s čárovými kódy, jako jediný disponuje přímým propojením s MS SMS Serverem. AuditPro zároveň ochraňuje firmy před užíváním nelegálního software a porušováním platných zákonů. Už v roce 2002 byl systém AuditPro v kalifornském Los Angeles oceněn firmou Microsoft jako jedno z nejlepších řešení svého druhu na světě a díky svému unikátnímu konceptu získal i řadu dalších prestižních ocenění. Více informací na www.auditpro.cz.