Hlavní navigace

Microsoft uvolnil zkušební verzi kancelářské sady Office pro Mac 2011

[Tisková zpráva] Uživatelé mají možnost zdarma otestovat plnou kompatibilitu s dokumenty PC

Sdílet

Společnost Microsoft dnes uvolnila ke stažení zkušební verzi kancelářské sady Microsoft Office pro Mac 2011. Uživatelům operačního systému Mac OS X nabízí možnost po dobu třiceti dní vyzkoušet plnou funkčnost aplikací Microsoft Word, Excel, PowerPoint a e-mailového klienta Outlook. Vytvořené dokumenty je možné nově upravovat i online přes bezplatnou hostovanou službu a sdílet je jak s uživateli počítačů Mac, tak i ostatních platforem. Uživatelé mají k dispozici i nástroje pro kontrolu pravopisu v češtině.

„Sada není limitována pouze pro určitý typ uživatelů, otestovat jí mohou studenti, domácí uživatelé i podnikatelé. Uvítají především možnost vytvářet profesionální dokumenty, prezentace a tabulky a následně je sdílet s ostatními bez ohledu na používanou platformu a při zachování plné kompatibility. Firemní zákazníci navíc ocení aplikaci Outlook s podporou Exchange,“ říká Aleš Kaluža, produktový manažer společnosti Microsoft.

Uživatelé mohou v rámci zkušební verze otestovat funkce obou sad, které Microsoft začal v říjnu 2010 prodávat. První z nich je sada Microsoft Office pro Mac Home Student 2011 zaměřená na domácnosti a studenty, která obsahuje aplikace Microsoft Word pro Mac, Excel pro Mac a PowerPoint pro Mac či komunikační nástroj Messenger pro Mac. K zakoupení je buď ve verzi jedné licence za doporučenou cenu 2690 Kč, nebo jako zvýhodněné rodinné balení se třemi licencemi za doporučenou cenu 3490 Kč.

Druhá sada Microsoft Office pro Mac Home Business 2011 je zaměřená na firemní uživatele a podnikatele a navíc zahrnuje aplikaci Outlook pro Mac, která je plně kompatibilní s vyhledávací funkcí Spotlight a zálohovací utilitou Time Machine. Umožňuje také připojení k e-mailům přes Exchange nebo vzdálený přístup k Office. Verze s jednou licencí je k dispozici za doporučenou cenu 5990 Kč a verze se dvěma licencemi se prodává za doporučenou cenu 8990 Kč.

Nové sady Microsoft Office pro Mac 2011 je možné zakoupit v obchodní síti produktů Apple a online obchodech.

Zkušební verzi Microsoft Office pro Mac 2011 je možné získat prostřednictvím registrace na tomto odkazu: https://www.mi­crosoft.com/mac/tri­al

O společnosti Microsoft

Společnost Microsoft (nasdaq „MSFT“) byla založena v roce 1975 a je světovým lídrem v poskytování softwaru, služeb a řešení, které pomáhají lidem a firmám po celém světě plně realizovat jejich potenciál.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).