Hlavní navigace

Microsoft Visio 2002 - nová verze dostupná na českém trhu

[Tisková zpráva]

Sdílet

Microsoft Visio 2002 – nová verze dostupná na českém trhu

Visio 2002, nástroj společnosti Microsoft pro tvorbu diagramové grafiky, přináší nové možnosti vizualizace a prezentace myšlenek, obchodních procesů a IT řešení.

Praha --- Společnost Microsoft dnes uvádí na český trh novou verzi aplikace Microsoft Visio pro uživatele kancelářského softwaru i technické odborníky. Prostřednictvím intuitivních procesních diagramů a tabulek umožňuje software rychlou vizualizaci a organizaci různých aktivit.

„Na českém jsou již k dostání obě verze produktu Microsoft Visio 2002“, říká Tomáš Koška, Product Manager společnosti Microsoft pro produkty rodiny Office. Visio 2002 Standard pomůže uživatelům v podnicích, jako jsou například vedoucí projektů, pracovníci marketingu a prodeje, zaměstnanci personálního oddělení či administrativní pracovníci, vizualizovat a prezentovat informace, se kterými každý den pracují. Jedná se o vývojové diagramy, organizační diagramy, procesní schémata a další.

Aplikace Visio Professional 2002 umožní technickým odborníkům, například z oblasti informačních technologií a z různých odvětvích průmyslu, vizualizovat existující pojmy, informace a systémy a vytvářet nové dokumenty. (Např. technické diagramy a výkresy, návrhy infrastruktury či mapování adresářových služeb Microsoft Windows® Active Directory™.)

Na českém trhu budou dále k dispozici i nástroje Visio Enterprise Network Tools. Tento doplněk aplikace Visio Professional poskytuje odborníkům v oblasti informačních technologií pokročilé funkce pro vytváření síťových diagramů a dokumentace sítě, jež maximálně zefektivní jejich činnost. Součástí těchto nástrojů je i roční předplatné služby Visio Network Center, které umožní přístup k vždy aktuálním šablonám a tvarům.

V současné době mají uživatelé možnost získat 30 denní zkušební verzi Microsoft Visio 2002 Professional zcela zdarma a to na adrese http://www.mi­crosoft.com/cze/vi­sio, od 1. 10. 2001 pak již za poplatek 99 Kč.

Informace o společnosti Microsoft® naleznete na http://www.mi­crosoft.com/cze

Posláním společnosti Microsoft v ČR je přinášet pozitivní změny do každodenního života našich lidí. Kdekoliv lidé pracují, učí se nebo si hrají, usilujeme o usnadnění jejich života prostřednictvím informačních technologií nejvyšší světové úrovně, které jsou lokalizovány nebo přizpůsobeny našemu trhu. Microsoft je připraven přispět ke zkvalitnění vzdělání, zvýšení produktivity práce, pozvednutí konkurenceschop­nosti našich firem a umožnění integrace našeho státu do NATO a EU podporou rozvoje dovedností v oblasti informačních technologií a počítačové gramotnosti v naší zemi.

Pro bližší informace prosím kontaktujte:

Pavla Tichá
IMPACT
tel. +420 2 627 81 85–6
fax: +420 2 627 92 36
e-mail: pavla.ticha@im­pact.cz