Hlavní navigace

Milan Nedvěd na pozici generálního ředitele Fincom.Net

[Tisková zpráva]

Sdílet

Milan Nedvěd na pozici generálního ředitele Fincom.Net

Fincom získává manažera, který úspěšně působil u společností Compaq a RadioMobil

Praha, 14. srpna 2001 – Fincom Group, skupina firem zaujímající přední postavení na středoevropském trhu s informačními a komunikačními technologiemi a službami, dnes ohlásila významnou personální změnu. Generálním ředitelem ve společnosti Fincom.Net, e-business části skupiny Fincom Group, se od 1. srpna 2001 stal Milan Nedvěd, bývalý manažer ve firmách RadioMobil a Compaq. Milan Nedvěd bude ze své pozice zodpovědný za další růst a expanzi firmy Fincom.Net na e-commerce a m-commerce trhy ve střední Evropě.

Před svým příchodem do Fincom.Net působil Milan Nedvěd (46) více než dva roky jako obchodní ředitel pro přímý prodej produktů, služeb a řešení společnosti RadioMobil, kde byl zodpovědný za vybudování zastoupení firmy ve všech krajských městech. Jeho největším úspěchem bylo získání Škoda Auto a.s. a Ministerstva vnitra ČR jako zákazníků RadioMobilu. Předtím působil čtyři roky ve společnosti Compaq Computer ČR jako obchodní manažer pro státní správu.

„Jsem potěšen, že se Milan stal součástí našeho týmu,“ řekl Martin Košut, výkonný ředitel Fincom Group. „Jeho obrovské zkušenosti s řízením prodeje klíčovým zákazníkům a se segmentem mobilních služeb budou důležitým přínosem nejen pro další dynamický rozvoj společnosti Fincom.Net, ale i pro management celé skupiny Fincom Group.“

„Pozice v tak dynamicky rostoucí, nadnárodní společnosti, kterou Fincom.Net bezesporu je, představuje pro mě velkou výzvu,“ uvedl Milan Nedvěd. „Věřím, že zkušenosti dosažené na základě mých předchozích aktivit, budou pro Fincom.Net odrazovým můstkem k dalšímu úspěšnému rozvoji.“ Milan Nedvěd hovoří plynně anglicky. Ve volném čase se věnuje cyklistice, lyžování a pěší turistice, je také velkým příznivcem cestování.

O Fincom Group

Fincom Group představuje skupinu tří samostatných akciových společností s českým kapitálem, které zaujímají přední postavení na středoevropském trhu s informačními a komunikačními technologiemi a službami. Skupina Fincom Group je tvořena firmami Fincom International, Fincom.Net a Fincom-Materna Communications. Fincom International se soustřeďuje na datové komunikace, je dodavatelem populárních faxmodemů značky Microcom. Fincom.Net, e-business část Fincom Group, vyvíjí, provozuje a poskytuje formou outsourcingu systém UBTS (Universal Business Transaction System), který umožňuje ve společnostech efektivně podporovat obchodní a marketingové e-commerce transakce. Fincom – Materna Communications působí jako poskytovatel služeb v oblasti mobilních datových komunikací.

Fincom Group vedle výsadní pozice na českém a slovenském trhu posiluje také své postavení na trzích v Maďarsku a Polsku. V současné době dále expanduje se svými produkty především do Řecka, Chorvatska, Bosny a Hercegoviny a do zemí Středního východu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).