Hlavní navigace

Milan Rusnák odchází z pozice generálního ředitele GTS Novera, ve funkci jej nahradí Stuart Evers

[Tisková zpráva] Praha, 30. června 2008 – Ve vedení celonárodního telekomunikačního operátora GTS Novera dochází ke změně. Dosavadní generální ředitel Milan Rusnák odchází k 1. červenci ze společnosti. Ve funkci jej nahradí Stuart Evers, který doposud pracoval jako ředitel pro mezinárodní obchod mateřské společnosti GTS Novery, telekomunikační skupiny GTS Central European Holding B.V. (GTS CE).

Sdílet

Změna na pozici generálního ředitele společnosti GTS Novera je součástí změn ve vlastnické a organizační struktuře skupiny GTS CE. Ta na začátku letošního roku změnila své majitele. Dosavadní vlastník, finanční holding GML Limited, prodal svůj 100% podíl konsorciu finančních investorů vedeném fondy Columbia Capital, M/C Venture Partners a Innova Capital.

„Milan Rusnák odvedl pro GTS Noveru a celou skupinu GTS CE neocenitelné množství práce, a to především v době rozvoje společnosti a následného několikaletého akvizičního procesu. Na jeho práci nyní naváže Stuart Evers, který povede GTS Noveru v nové etapě společnosti i celé skupiny, která přichází s jejími novými vlastníky,“ komentoval změnu ve vedení GTS Novery Adam Sawicki, generální ředitel společnosti GTS CE.

Stuart Evers absolvoval studia marketingu a managementu na dublinské Trinity College a Dublin Institute of Technology. Je členem Marketing Institute of Ireland a European Marketing Confederation. V oblasti telekomunikací pracuje již více než jedenáct let. V rámci evropského regionu zastával různé manažerské pozice ve firmách Eircom, TDC (Contactel) nebo Galileo. Čtyři roky působil jako Ředitel pro mezinárodní obchod ve společnosti Český Telecom. Poslední dva roky vykonával v Praze funkci ředitele pro mezinárodní obchod telekomunikační skupiny GTS Central European Holding B.V.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).