Hlavní navigace

Operní pěvec Milan Sulej a duo Hybrid´s Crew postoupili do Superfinále Talentmanie!

[Tisková zpráva] Diváci u obrazovek v tandemu s hvězdnou porotou rozhodli během přímého přenosu prvního finálového večera o prvních dvou soutěžících, kteří mají své místo v Superfinále nejzábavnější show letošního podzimu na Nově Talentmania jisté!

Sdílet

Praha 2. října 2010 – Nejzábavnější show na Nově Talentmania již zná první dva soutěžící, kteří svůj výjimečný talent předvedou v Superfinálovém kole a neuvěřitelnou výhru 150 000 eur budou mít doslova na dosah ruky!

I přesto, že všechny čtyři duelové souboje prvního nedělního finálového kola byly po všech stránkách velmi atraktivní a talentovaní soutěžící v nich předvedli excelentní výkony, vítězný post a postup do Superfinálového kola vybojovali operní pěvec Milan Sulej a duo skvělých tanečníků electric boogie Hybrid´s Crew.

Hala bratislavské Incheby byla během nedělního finálového večera doslova nabitá emocemi, napětí by se zde dalo krájet. Všichni soutěžící dali do svých vystoupení naprosto všechno, aby porotu a diváky svým vystoupením zaujali. I když pěvecké číslo Zuzany Polákové sklidilo velké ovace, operní pěvec Milan Sulej s árií z Verdiho opery Nabucco uspěl u diváků na plné čáře. Taneční duo Hybrid´s Crew se svým electric boogie převálcovalo vystoupení taneční skupiny Prezioso a nadchlo dokonce i Zdeňka Trošku, který má na moderní tanec svůj specifický názor. Napínavý byl také třetí souboj, ve kterém uspěl se svým stepařským číslem Tobiáš Košir, Davídek Dostál se ale v roli imitátora legendy světové pop music Michael Jackson ukázal opět jako velký a statečný bojovník. Při čtvrtém duelu i přes skvělý výkon artistů Show Express Dance Company uspěl Miloš Malý se svými karetními triky.

Všichni členové poroty, v čele se vždy okouzlující a elegantní Adelou Banášovou, se svého hodnotícího postu, který je od finálových kol opět pro soutěžící zásadní a rozhodující, zhostila velmi svědomitě. Jako vždy byli ve svém hodnocení soutěžících upřímní a objektivní, včetně členů bavičského dua MR.GS Michala Suchánka a Richarda Genzera. Ten se dokonce na žádost karetního iluzionisty Miloše Malého zhostil role jeho „asistenta“. Karetní kouzla Richarda Genzera nadchly natolik, že během nich dvakrát „omdlel“. Naštěstí jen z legrace!

První finálový večer měl svého moderátora nejen na podiu, ale také v zákulisí v podobě krásné Nikol Moravcové, která svědomitě monitorovala dění, zpovídala soutěžící, zkrátka si to jako zkušená moderátorka užívala. Svými postřehy a reportážemi bude pravidelně zásobovat webové stránky www.talentmania.tv po celou dobu trvání finálových kol.

2. finálový večer uvidíte již v neděli 7. listopadu 2010 od 20:00 na obrazovkách TV Nova

Více informací najdete na internetových stránkách www.talentmania.tv a na www.facebook.com/ta­lentmania2010

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).