Hlavní navigace

Milionové pilíře programové nabídky České televize

[Tisková zpráva] Tři pořady České televize – Vyprávěj, Všechnopárty a Zázraky přírody – pokořily o víkendu hranici milionové sledovanosti a staly se v pátek a v sobotu nejsledovanějšími večerními pořady na všech televizních kanálech.

Sdílet

Jednička České televize v pátek 16. září od 20:00 hodin uvedla v premiéře druhou část ze třetí řady seriálu Vyprávěj. Epizodu s názvem Dovolená si nenechalo ujít v průměru 1 milion 242 tisíc dospělých (sledovanost 14,1 % při podílu na publiku 35,38 % – viz graf níže) a 47 tisíc dětí.

Dalším milionovým pořadem se stala v pátek od 21:31 hodin talk show Karla Šípa Všechnopárty tentokrát na téma „Baviči“. Prvním z hostů byl imitátor Petr Jablonský, druhým herečka Kateřina Herčíková (Hrachovcová) a trojici uzavřel svérázný vypravěč vtipů a bavič Milan Pitkin. U televizních obrazovek si je pustilo v průměru 1 milion 189 tisíc diváků starších 15 let (sledovanost 13,3 % při podílu na publiku 36,37 % – viz graf níže). Páteční Všechnopárty tak po půlroce slavila nejsledovanější vydání.

Třetím milionovým pořadem právě uplynulého víkendu se staly sobotní (17. 9.) Zázraky přírody od 20:00 hodin na ČT1. Dvojici Vladimír Kořen a Maroš Kramár přišli do studia podpořit: Monika Absolonová, Václav Moravec, Zbigniew Czendlik a Daniel Nekonečný. Dvojí tvář ricinovníku, tajemství vakoveverek a zda-li je možné přejít po tekutině sledovalo v průměru 1 milion 53 tisíc dospělých (sledovanost 12,0 % při podílu na publiku 31,36 % – viz graf níže) a 47 tisíc dětí. Sobotní Zázraky přírody se staly letošním třetím nejúspěšnějším vydáním a zároveň nejsledovanějším sobotním pořadem na všech TV po dvacáté hodině.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).