Hlavní navigace

Milionové víkendy České televize pokračují

[Tisková zpráva] Česká televize bezkonkurenčně kralovala všem třem víkendovým večerům, a to díky páteční zábavné talk show Karla Šípa Všechnopárty, skvělé sobotní taneční show StarDance IV …když hvězdy tančí a rekordnímu závěru cyklu Ach, ty vraždy!.

Sdílet

České televizi se již pravidelně daří oslovovat diváky svou páteční a víkendovou skladbou pořadů. Sledovanost páteční Všechnopárty, která od září nahradila pořad Uvolněte se, prosím, se etablovala a v průměru ji sleduje kolem 950 tisíc dospělých diváků. V pátek 19. listopadu se jich u televizorů sešlo dokonce 1 milion 58 tisíc (sledovanost 12,0 % při podílu na publiku 33,58 %) a vyrovnal se tak nejúspěšnějším zářijovým vydáním.

Sobotní – v pořadí již čtvrtý taneční večer – StarDance IV …když hvězdy tančí vidělo více jak 1 a půl milionu diváků včetně dětí. StarDance se v TOP sledovanosti všech TV umístila na prvním místě mezi pořady po 20. hodině o víkendu 46. týdne 2010.

V neděli 21. 11. od 20:00 na ČT1 kulminovala sledovanost závěrečné části Ach, ty vraždy! s Jiřinou Bohdalovou v hlavní roli. Díl s názvem Vražda poštovní doručovatelky si nenechalo ujít v průměru 1 milion 239 tisíc dospělých (sledovanost 14,0 % při podílu na publiku 29,14 %) a byl nejsledovanějším příběhem pětidílného cyklu scenáristy a režiséra Zdeňka Zelenky.