Hlavní navigace

Milionovou bankovku vyhrál posluchač Richard z Krkonoš!

[Tisková zpráva] Praha, 17.března 2009 Na úterý 17.března 2009 určitě nezapomene pan Richard z Krkonoš. Krátce před půl devátou ranní Impulsovi vyhlásili výherní kód milionové bankovky a on zjistil, že jedna z jeho 12 stokorun má výherní šestičíslí a že má na dosah životní výhru - jeden milion korun!

Sdílet

Zavolal tedy do Ráááádia a od této chvíle měl přesně osm hodin na to, aby se osobně s výherní stokorunou dostavil do sídla Rádia Impuls. Pan Richard to měl do Prahy zhruba 150 km, takže osm hodin bylo relativně dost času. Do Prahy ho vezl bratr s partnerkou. Z Krkonoš vyjel kolem půl jedenácté a moderátor Vlasta Korec s ním byl ve spojení a informoval posluchače, kde se zrovna pan Richard nachází. V půl jedné se ozval již z recepce Ráááádia. Po předložení bankovky se tak konečně mohl radovat z toho, ŽE JE SKUTEČNĚ MILIONÁŘEM!

Pak ho již čekal nabitý program – gratulace, převzetí bonusu v podobě notebooku od partnera soutěže X-Trade Brokers, přípitek, živý vstup do vysílání a natočení anonce.....

Rozhovor se stále dobře naladěným milionářem Richardem:

Richarde, můžete se nám krátce představit?
Pracuji jako projektant, nejčastěji navrhuji rodinné domky. Je mi 32 let. Mezi koníčky patří sport, žiji na horách, takže lyžování je sport č.1.

Je Vám 32 let – život máte před sebou. Myslíte, že vám ten milión změní život?
Já si myslím, že asi moc ne.

Jak vlastně probíhalo vaše dnešní ráno?
Dnes ráno jsem byl malinko ve skluzu, tak jsem pracoval celou noc, protože jsem potřeboval dodělat jeden projekt, který jsem shodou okolností měl ráno zrovna tisknout. Takže se to nezadařilo, protože jsem to musel přerušit. A je to jedině dobře, já jsem teda šťastný (smích).

Víte, kde jste k té výherní stokorunové bankovce přišel?
To nevím. A zrovna jsem si říkal, že jsem si mohl dělat poznámky, kdo mi ji kdy dal, protože vždy, když mi ji někdo předal, tak jsem si říkal, že to je ta výherní.

Jak s výhrou naložíte?
V autě cestou do Ráááádia jsem přemýšlel, že bych to investoval do bydlení. Možná auto. To se ještě uvidí.

Pracujete jako projektant. Jak dlouho byste musel pracovat, abyste vydělal milion?
No hodně dlouho, protože já všechno utratím (smích).

Nemáte teď třeba obavu, že se vám přihlásí spousta známých a přátel a budou chtít půjčit? Bojíte se lidské závisti?
Stát se to může, ale myslím, že ne. Já mám dobré přátele, takže ti mi to budou přát (smích).

Celý rozhovor naleznete na www.impuls.cz