Hlavní navigace

Milostný duet Bena Christovao a Moniky Bagárové exkluzivně na česko-slovenské verzi MTV!

[Tisková zpráva] Zpěváci Ben Christovao a Monika Bagárová spolu nazpívali zamilovaný duet s názvem Chci. Klip, který se natáčel koncem letošních prázdnin, bude exkluzivně vysílat v úterý 11. října 2011 ve 14 hodin česko-slovenská verze stanice MTV.

Sdílet

Praha, 10. října 2011 – Dlouho očekávaný zamilovaný duet Chci od partnerské dvojice Ben Christovao a Monika Bagárová už je na světě. Třetí ze série exkluzivních klipových premiér, které diváci v posledních třech týdnech mohli sledovat na česko-slovenské verzi stanice MTV, se bude vysílat v úterý 11. října 2011. Novinka bude první den na obrazovce od 14 hodin a fanoušci ji mohou vidět také na portálech mtv.cz a facebook.com/ mtvoficialni. O klipu a o tom, jak vznikal, přijdou Monika a Ben vyprávět do pořadu Snídaně s Novou v úterý 11. října 2011 po osmé hodině.

Text písně, která je třetím singlem z Benova posledního alba Benny Christo, napsal zpěvák přímo pro Moniku. Videoklip se natáčel koncem prázdnin v Praze a jeho režie se ujal Tomáš Kasal. Ten s Benem spolupracoval již na předchozím klipu s názvem Na zdraví. I když píseň Chci už na zpěvákově albu byla uveřejněna, nyní dostala novou podobu a zrychlila tempo.